HP Inc. Komputer ProOne 600AIOT G5 7PF30EA / i5-9500 / 8GB / 256 GB SSD PCIe / DVD / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 21,5” | Core i5 | 8GB | 256GB | Intel | W10 Pro |
towar niedostępny
Opis
- nowocze wzornictwo,
- matowa matryce dotykowe oraz niedotykowe,
- sieć WiFi w standardzie 802.11 AC oraz Bluetooth
- szeroki obszar zastosowań
Specyfikacja techniczna
| Model | ProOne 600 G5 21.5-in All-in-One Business PC |
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-9500 |
| Taktowanie procesora | 3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.4 GHz |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Napęd optyczny | DVD |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s • Bluetooth |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type C • 4 x USB 3.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) • 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | 2,0 MPix |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | All-In-One |
| Typ podstawy | Height Adjustable Stand |
| Wysokość | 363.7 mm |
| Szerokość | 489.1 mm |
| Głębokość | 208.5 mm |
| Waga | 5.78 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Pełna nazwa | HP Inc. Komputer ProOne 600AIOT G5 7PF30EA / i5-9500 / 8GB / 256 GB SSD PCIe / DVD / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











