HP Inc. Komputer biznesowy ProOne 400 G5 7PH16EA AIONT / i5-9500T / 8GB / 256GB SSD PCIe / DVD / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 20” | Core i5 | 8GB | 256GB | Intel | W10 Pro |
towar niedostępny
Opis

- nowocze wzornictwo i wytrzymała obudowa,
- matowa matryca,
- sieć WiFi w standardzie 802.11 AC oraz Bluetooth 5
- szeroki obszar zastosowań
Specyfikacja techniczna
| Model | ProOne 400 G5 |
| Przekątna ekranu | 20" |
| Rozdzielczość | 1280 x 720 (HD) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Typ matrycy | TFT TN |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-9500T |
| Taktowanie procesora | 2.2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 3.7 GHz |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort • 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s • Bluetooth • Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type C • 4 x USB 3.1 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) • 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | All-In-One |
| Typ podstawy | Height Adjustable Stand |
| Wysokość | 366.7 mm |
| Szerokość | 489.1 mm |
| Głębokość | 208.5 mm |
| Waga | 5.77 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Akcesoria w zestawie | Klawiatura i mysz USB |
| Informacje o gwarancji | 3 lata |
| Pełna nazwa | HP Inc. Komputer biznesowy ProOne 400 G5 7PH16EA AIONT / i5-9500T / 8GB / 256GB SSD PCIe / DVD / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











