HP Inc. Monitor P22v G4 FHD Monitor 21,5 9TT53AA
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Specyfikacja techniczna
| Model | 9TT53AA |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Plamka matrycy | 0.248 mm |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 160 ° |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 80 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 60 Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub • 1 x HDMI |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | BSMI • CB • CCC • CE • EAC • Energy Star • ISO 9241-307 • KC • KCC • PSB • TUV • WEEE |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Waga | 2.85 kg |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 310.2 mm |
| Szerokość | 505 mm |
| Głębokość | 420 mm |
| Wysokość z podstawą | 381.2 mm |
| Głębokość z podstawą | 188.9 mm |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Pobór mocy | 19 W |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Akcesoria w zestawie | Monitor Przewód zasilający AC Przewód HDMI Dokumentacja Karta gwarancyjna QSP Informacje o produkcie |
| Pełna nazwa | HP Inc. Monitor P22v G4 FHD Monitor 21,5 9TT53AA |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











