HP Inc. Mysz USB Fingerprint 4TS44AA
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Mysz USB Fingerprint 4TS44A
Zaloguj się do komputera bez hasła i szybko i precyzyjnie nawiguj po zawartości za pomocą myszy HP USB Fingerprint Mouse, naszej pierwszej myszy z wbudowanym czujnikiem linii papilarnych, który uwierzytelnia logowanie w myszy.
Bezpieczeństwo na wyciągnięcie ręki
Po jednorazowej rejestracji w systemie Windows Hello na komputerze wystarczy położyć palec na czujniku, aby wykonać szybkie skanowanie i dopasowanie szablonu, aby zalogować się za każdym razem bez hasła lub kodu PIN.
Wbudowane szyfrowanie
Zablokuj swój odcisk palca za pomocą czujnika, który bezpiecznie szyfruje i przechowuje swój cyfrowy szablon w myszy i przesyła dane tylko raz lub nie przy każdym logowaniu.
Prosta łączność USB
Podłącz mysz do dowolnego portu USB w urządzeniu.
Szybka nawigacja
Łatwo nawiguj po dokumentach i stronach internetowych dzięki laserowi o wysokiej wydajności i bardzo szybkiemu przewijaniu.
Intuicyjny i znajomy design
Ciesz się naturalną, komfortową obsługą lewą lub prawą ręką, a kółkiem na górze użyj trzeciego przycisku myszy.
Specyfikacja techniczna
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Liczba rolek | 1 |
| Interfejs | USB |
| Pozostałe parametry | Kompatybilne systemy operacyjne: Windows 10 (TH1, RS1, RS2, RS3, RS4 +); Wymagana jest instalacja sterownika lub przez WU |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Profil | Uniwersalny |
| Zasilanie | USB 5V |
| Wymiary | 6,7 x 1,07 x 3,87 cm |
| Waga | 85 g |
| Pełna nazwa | HP Inc. Mysz USB Fingerprint 4TS44AA |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











