HP Inc. Stacja robocza Z2 TWR G4 i7-9700 256/16G/DVD/W10P 6TW81EA
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| TWR | i7-9700 | 16GB | 256GB | UHD 630 | W10 Pro |
Opis

Stacja robocza HP Z2 G4 TWR
wyposażona w wydajne procesory Intela z rodziny i7, i9 oraz z rodziny Intel Xeon. Pamięć operacyjną DDR4-2666 non-ECC można rozbudować do 128GB. Stacja robocza została wyposażona w dyski SSD o pojemności do 2TB, które pracujące na pamięciach TLC kontrolowanych przez kontroler SATA lub PCI-e bądź dyski HDD o pojemności do 2TB. Dyski posiadają możliwość utworzenia macierzy RAID 0 lub 1. Zintegrowany układ graficzny Intel Graphics UHD 630 można zastąpić dedykowanymi kartami z serii NVIDIA Quadro, NVIDIA RTX lub AMD RADEON Pro.- 6 portów USB 3.0 typu A oraz 2 porty USB 2.0 typu A
- 8 rdzeniowy procesor Intel Core I7 dziewiątej generacji
- 4 banki na pamięć operacyjną DDR4-2666 non-ECC
- Możliwość rozbudowy o Intel Optane
POTĘŻNE NARZĘDZIE DO WIZUALIZACJI

Dzięki szerokiemu wachlarzowi funkcji otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz. Wizualizuj w dowolnym momencie swoje projekty, przenosząc się bezproblemowo między programem CAD 3D, a aplikacjami do renderowania i symulacji. HP Z2 Tower G4 to doskonały wybór na stacjonarną stację roboczą przeznaczoną do projektowania i obliczeń. Duże możliwości konfiguracji pozwalają na dostosowanie tej jednostki do wielu aspektów pracy.
ŚWIETNY DLA UŻYTKOWNIKÓW I ADMINISTRATORÓW
Stacja robocza HP Z2 G4 Tower uzyskała certyfikaty ISV SOLIDWORKS, PTC Creo i Autodesk Inventor. Jeśli jesteś profesjonalistą w dziedzinie architektury, inżynierii i budownictwa, HP Z2 G4 Tower ma funkcje zaprojektowane specjalnie do pracy w ciężkich projektach BIM i 3D CAD. Manipulowanie fotorealistycznymi modelami 3D w czasie rzeczywistym bez irytujących wąskich gardeł przetwarzania jest korzystne dla profesjonalistów z dowolnej dziedziny, a ta stacja robocza posiada certyfikat ISV w popularnym oprogramowaniu do projektowania dla profesjonalistów AEC, takich jak Bentley MicroStation, Vectorworks, ArchiCAD, AutoCAD i Autodesk Revit. HP Z2 Tower wyposażona jest również w zaawansowane funkcje zabezpieczeń. Urządzenie, tożsamość i dane są bezpieczne dzięki oprogramowaniu zabezpieczającemu,takiemu jak pakiet HP Client Security Suit i HP Sure Start, pierwszy w branży system BIOS z funkcjami samonaprawy i wykrywania włamań.
Specyfikacja techniczna
| SPECYFIKACJA SKRÓCONA | ▼ |
| Typ obudowy | Tower |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Model Procesora | Intel Core i9-9820X |
| Pamięć RAM | 16GB DDR4 |
| Dysk | 256 GB SSD |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics 630 |
| Moc Zasilacza (W) | 500W |
| SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA | ▼ |
| Model | Z2 G4 |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie procesora | 3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.7 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-9700 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 2 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Format szerokości SSD | 2,5'' (SFF) |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A • 6 x USB 3.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) • 1 x Audio (Line-in) • 1 x Audio (Line-out) • 1 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 16 • 2 x PCIe 3.0 x 4 • 3 x M.2 |
| Obudowa | Mini Tower |
| Moc zasilacza | 500 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 435 mm |
| Szerokość | 169 mm |
| Głębokość | 356 mm |
| Waga | 7 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit |
| Akcesoria w zestawie | Klawiatura i mysz USB |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Pełna nazwa | HP Inc. Stacja robocza Z2 TWR G4 i7-9700 256/16G/DVD/W10P 6TW81EA |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










