HP ProDesk 400 G5 DM 7EM19EA / i5-9500T / 16GB / 512GB SSD M.2 / Win10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| Mini PC | Core i5 | 16GB | 512GB | Intel | W10 Pro |
towar niedostępny
Opis

- Mocowanie VESA
- Kompaktowa obudowa
- Czujnik wtargnięcia do obudowy
- 4 USB 2.0 typu-A, 4 USB 3.0 typu-A
Specyfikacja techniczna
| SPECYFIKACJA SKRÓCONA | ▼ |
| Typ obudowy | Mini PC |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Dysk | 512 GB SSD |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Sieć bezprzewodowa | nie |
| | |
| SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA | ▼ |
| Pełna nazwa | HP ProDesk 400 G5 DM 7EM19EA / i5-9500T / 16GB / 512GB SSD M.2 / Win10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











