HP Stacja robocza Z1 TWR G9 5F0G4EA / i9-12900 / 32GB / 1TB / NVIDIA GeForce RTX 3070 / W11Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| Tower | i9-12900 | 32GB | 1TB | RTX 3070 | W11 Pro |
Opis

Profesjonalna moc stacji roboczej
Zyskaj pewność dzięki rozwiązaniu Z1, które zostało przetestowane i certyfikowane pod kątem pracy z wybranymi aplikacjami dla profesjonalistów. Dzięki współpracy z twórcami programów, takich jak AutoCAD®, SOLIDWORKS® i Revit®, użytkownicy stacji mogą korzystać z niezakłóconej i niezawodnej wydajności w całym procesie pracy.Karta graficzna NVIDIA® RTX 3070
Twórz modele 3D z opcjonalną kartą NVIDIA RTX® T600. Tworzysz w VR? Wzbogać swoje doświadczenia dzięki opcjonalnej karcie graficznej NVIDIA GeForce RTX 3070.Niezawodność w pracy
Najlepsze zabezpieczenia w branży. Niezawodność, na której można polegać. Śpij spokojnie, wybierając komputer stworzony z myślą o trwałości. Z2 G9 przechodzi 360 tys. godzin rygorystycznych testów, również z zastosowaniem norm wojskowych, i jest certyfikowany pod kątem profesjonalnych aplikacji. A dzięki zabezpieczeniom HP Wolf Security for Business jest chroniony powyżej, poniżej i w obrębie systemu operacyjnego.Certyfikacja stacji roboczych ISV
Stacje robocze Z są poddawane rygorystycznym testom i certyfikacji przez niezależnych dostawców oprogramowania, aby zapewnić najwyższą wydajność wybranych aplikacji. Pracuj bez obaw, wiedząc, że stacje robocze Z są testowane i certyfikowane przez niezależnych dostawców oprogramowania z różnych branż, aby niezawodnie uruchamiać aplikacje, które odniosą sukces. Współpracujemy z niezależnymi dostawcami oprogramowania, aby zapewnić idealną optymalizację naszych stacji roboczych pod kątem przepływu pracy. Doświadcz pewności i produktywności pełnej kompatybilności między sprzętem a oprogramowaniem.

Wydajność i bezpieczeństwo
HP Workstation Z1 Tower G9 w zależności od konfiguracji wyposażone są w procesory posiadające do 16 rdzeni. Intel® Core™ i9 12. generacji — w tym seria K. Korzystaj z szybkości i wydajności podczas pracy nad złożonymi projektami dzięki 4 modułom DIMM z nawet 128 GB pamięci DDR5 działającej ze zwiększoną prędkością dochodzącą nawet do 4400 MHz. Uprość przechowywanie danych dzięki nawet 8 TB z 2 gniazdami pamięci masowej M.2 i macierzy RAID w celu zwiększenia wydajności i niezawodności.Stacja robocza dla projektantów i inżynierów
Przyspiesz proces projektowania. Ciesz się niezawodną, pozbawioną opóźnień wydajnością podczas tworzenia projektów i modeli 3D lub tworzenia prostych renderów i symulacji na małym, zajmującym niewiele miejsca komputerze stacjonarnym.
Specyfikacja techniczna
| SPECYFIKACJA SKRÓCONA | ▼ |
| Typ obudowy | Tower |
| Rodzina procesora | Intel Core i9 |
| Model Procesora | Intel Core i9-12900 |
| Pamięć RAM | 32GB DDR5 |
| Dysk | 1 TB SSD |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
| Moc Zasilacza (W) | 550W |
| SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA | ▼ |
| Model | Z1 G9 |
| Rodzina procesora | Intel Core i9 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i9-12900 |
| Generacja procesora | Dwunasta |
| Taktowanie procesora | 2.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.1 GHz |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Obsługa ECC | Tak |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 2 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Model karty graficznej | GeForce RTX 3070 |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Producent chipsetu | nVidia |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Porty USB | 3 x USB 2.0 Type-A • 8 x USB 3.1 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) • 1 x Audio (Line-out) • 1 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 16 • 1 x PCIe 4.0 x 16 • 2 x PCIe 3.0 x 1 • 3 x M.2 |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Obudowa | Tower |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 308 mm |
| Szerokość | 155 mm |
| Głębokość | 337 mm |
| Waga | 5.7 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie | Klawiatura USB HP 320K Mysz przewodowa HP 320M |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Pełna nazwa | HP Stacja robocza Z1 TWR G9 5F0G4EA / i9-12900 / 32GB / 1TB / NVIDIA GeForce RTX 3070 / W11Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










