HP Zbook 15 G6 6TR61EA 15,6 FHD / i7-9850H / 16GB / 512GB SSD PCIe NVMe / nVidia Quadro T2000 4GB / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 15,6” | Core i7 | 16GB | 512GB | nVidia | W10 Pro |
towar niedostępny
Opis
- najwydajniejsze podzespoły przeznaczone dla profesjonalistów
- opcjonalna matryca DreamColor 4K o jasności 600 cd/m?, 10-bitowej głębi
- gwarancja 36 miesięcy
- bogactwo złącz
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel i7-9850H |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 2666MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 4 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 3 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 400 |
| Odwzorowanie barw | 72% |
| Kamera | kamera 720p |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | nVidia Quadro T2000 4GB |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | - |
| Port USB 3.x (typ A) | 3 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6, 802.11 ax, z modułem Bluetooth® 5 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | możliwość instalacji |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 17h |
| Pojemność baterii (Wh) | 53 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 4 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | grafit-czarny |
| Wymiary (cm) | 37,6 x 26,4 x 2,6 |
| Waga (kg) | 2,6 |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w serwisie producenta (door-to-door) |
| Inne cechy | Głośniki Bang & Olufsen, Bateria 90Wh |
| Zastosowane technologie | Intel vPro, HP Client Security Suite Gen 5, HP BIOSphere Gen5, HP Sure Recover Gen2, HP Sure Start Gen5, TPM 2.0 |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® 7.1 certified and EPEAT® 2019 registered |
| Pełna nazwa | HP Zbook 15 G6 6TR61EA 15,6 FHD / i7-9850H / 16GB / 512GB SSD PCIe NVMe / nVidia Quadro T2000 4GB / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











