HP Zbook Create G7 1J3U3EA 15,6 UHD AMOLED HDR-500 / i7-10750H / 32GB / 1TB SSD PCIe NVMe / nVidia geForce RTX 2070 Max-Q 8GB / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 15,6” AM | i7-10750H | 32GB | 1TB | RTX2070 | W10 Pro |
Opis
HP Zbook Create G7
to 15,6-calowa ultra-wydajna stacja robocza. Notebooka jak sama nazwa modelu wskazuje zaprojektowano dla twórców, ludzi kreatywnych, potrzebujących wydajnego narzędzia do tworzenia projektów graficznych czy architektonicznych. Do renderowania w czasie rzeczywistym materiałów wysokiej rozdzielczości. Jest to pierwsza mobilna stacja robocza z pod znaku HP, wyposażona w kartę graficzną GeForce RTX 2070 Max-Q (opcjonalnie również GeForce RTX 2070 SUper oraz GeForece RTX 2080 Super) opartą o nową architekturę NVIDIA® Turing ™ z technologią ray tracingu. Producent przewidział trzy warianty wyświetlacza: klasyczną matrycę FHD (1920x1080) o jasności 400 nitów (sRGB 100%), UHD 4K o jasności 600 nitów, FHD o jasności 1000 nitów (z wbudowanym filtrem prywatności SureView) i matrycę dotykową UHD o jasności 400 nitów (100% DCI-P3). Zbook Create posiada wbudowaną pamięć RAM z obsługą do 32GB DDR4-2933MHz. Jednostka wyposażona jest w bardzo szybki dysk SSD działający na złączu M.2 NVMe (kontroler PCIe Gen 3x4) o pojemności do 4TB. Pojemność baterii wynosi 83Wh co pozwoli nam maksymalnie na nawet 14 godziny pracy! Bateria wspierana jest przez funkcję szybkiego ładowania umożliwi naładowanie jej do 50% pojemności w zaledwie 30 minut.- Bardzo trwała obudowa wykonana z aluminium - certyfikat MIL-STD 810H
- Najnowsze procesory Intel'a 10 generacji
- Szybkie WiFi 6 WLAN 802.11AX, opcjonalny modem LTE w niektórych modelach
- Opcjonalna matryca z odzorowaniem barw 100% sRGB
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel i7-10750H |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 32 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 2933MHz (SODIMM) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 1 TB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Rodzaj matrycy | dotykowa \ IPS \ AMOLED \ HDR-500 |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 400 |
| Odwzorowanie barw | 100% DCI-P3 |
| Kamera | kamera 720p |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 2070 Max-Q 8GB |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 2 |
| Port USB 3.x (typ A) | 1 |
| Port HDMI | Nie |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Tak |
| Port RJ-45 (LAN) | Nie |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6, 802.11 ax, z modułem Bluetooth® 5 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 14h |
| Pojemność baterii (Wh) | 83 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 6 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | grafit-czarny |
| Wymiary (cm) | 35.4 x 23.46 x 1.79 cm |
| Waga (kg) | 2,11 |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w serwisie producenta (door-to-door) |
| Inne cechy | Głośniki Bang & Olufsen, Bateria 83Wh, czytnik kart pamięci SD, mini DisplayPort 1.4 |
| Zastosowane technologie | Intel vPro, HP Client Security Suite Gen 5, HP BIOSphere Gen5, HP Sure Recover Gen2, HP Sure Start Gen5, TPM 2.0 |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® 7.1 certified and EPEAT® 2019 registered, MIL-STD 810H |
| Pełna nazwa | HP Zbook Create G7 1J3U3EA 15,6 UHD AMOLED HDR-500 / i7-10750H / 32GB / 1TB SSD PCIe NVMe / nVidia geForce RTX 2070 Max-Q 8GB / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










