HP Zbook Studio G7 1J3W1EA 15,6 FHD LowPower / i7-10850H / 16GB / 512GB SSD PCIe NVMe / nVidia Quadro RTX 3000 Max-Q 6GB / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 15,6” LP | i7-10850H | 16GB | 512GB | RTX3000 | W10 Pro |
Opis
HP Zbook Studio 15 G7
to 15,6-calowa ultra-wydajna, a jednocześnie ultra-lekka mobilna stacja robocza. Notebook zaprojektowany od podstaw jako wydajne i mobilne w pełnym tego słowa znaczeniu narzędzie dla profesjonalistów. Produkt idealny dla grafików, projektantów i osób profesjonalnie zajmujących się grafiką komputerową. Dzięki procesorom Intel dziesiątej generacji oraz szerokiemu wachlarzowi profesjonalnych kart graficznych można precyzyjnie dopasować sprzęt do swoich potrzeb. Do wyboru oddane zostały: NVIDIA® Quadro® T1000 oraz T2000, a także NVIDIA® Quadro® RTX 3000 (6 GB GDDR6), RTX 4000 (8 GB GDDR6) oraz najwydajniejsza NVIDIA® Quadro® RTX 5000 (16 GB GDDR6). Producent przewidział cztery warianty wyświetlacza: klasyczną matrycę FHD (1920x1080) o jasności 400 nitów (sRGB 100%), matrycę FHD z wbudowanym filtrem prywatyzującym SureView o jasności 1000 nitów, matrycę UHD 4K o jasności 600 nitów (100% DCI-P3) oraz martycę dotykową UHD AMOLED (3840 x 2160 pikseli) o jasności 400 nitów (100% DCI-P3). Najnowszy Zbook Studio posiada wlutowaną pamięć RAM z obsługą do 32GB DDR4-2933MHz. Jednostka wyposażona jest w bardzo szybki dysk SSD działający na złączu M.2 NVMe (kontroler PCIe Gen 3x4) o pojemności do 4TB. Pojemność baterii wynosi 83Wh co pozwoli nam maksymalnie na nawet 18 godziny pracy! Bateria wspierana jest przez funkcję szybkiego ładowania umożliwi naładowanie jej do 50% pojemności w zaledwie 30 minut.- Bardzo trwała obudowa wykonana z aluminium - certyfikat MIL-STD 810H
- Najnowsze procesory Intel'a 10 generacji
- najwydajniejsze profesjonalne karty graficzne NVIDIA Quadro
- Opcjonalna matryca UHD 4K z odzorowaniem barw 100% DCI-P3
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel i7-10850H |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 2933MHz (SODIMM) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 16 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS \ Low Power [energo-oszczędna] |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 400 |
| Odwzorowanie barw | 100% sRGB |
| Kamera | kamera 720p |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | nVidia Quadro RTX 3000 6GB |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 2 |
| Port USB 3.x (typ A) | 1 |
| Port HDMI | Nie |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Tak |
| Port RJ-45 (LAN) | Nie |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6, 802.11 ax, z modułem Bluetooth® 5 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 18h |
| Pojemność baterii (Wh) | 83 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 6 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | srebrny-czarny |
| Wymiary (cm) | 35.4 x 23.46 x 1.79 cm |
| Waga (kg) | 1,8 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w serwisie producenta (door-to-door) |
| Inne cechy | Głośniki Bang & Olufsen, Bateria 83Wh, czytnik kart pamięci SD, mini DisplayPort 1.4 |
| Zastosowane technologie | Intel vPro, HP Client Security Suite Gen 6, HP BIOSphere Gen6, HP Sure Recover Gen3, HP Sure Start Gen6, TPM 2.0 |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® certified and EPEAT® GOLD registered, MIL-STD 810H |
| Pełna nazwa | HP Zbook Studio G7 1J3W1EA 15,6 FHD LowPower / i7-10850H / 16GB / 512GB SSD PCIe NVMe / nVidia Quadro RTX 3000 Max-Q 6GB / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










