IIYAMA Monitor 23,8 cala GB2471HS-B1 Fast IPS,FHD,240Hz,2xHDMI,DP, 350cd, HAS(150) PIVOT, Adaptive G-SYNC - 1920 x 1080 @48-240Hz DisplayPort Only
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
Dołącz do ekipy profesjonalistów z modelem 24-calowym G-Master Red Eagle, stworzonym z myślą o czystej prędkości - monitor zapewnia odświeżanie na poziomie 240 Hz. Zabójczo szybki panel IPS z odświeżaniem 240 Hz i czasem reakcji 0,3 ms MPRT gwarantuje ultrapłynną rozgrywkę, doskonałą wyrazistość i żywe kolory.
towar niedostępny
Opis
G-MASTER GB2471HS-B1
Dołącz do ekipy profesjonalistów z modelem 24-calowym G-Master Red Eagle, stworzonym z myślą o czystej prędkości - monitor zapewnia odświeżanie na poziomie 240 Hz.
Zabójczo szybki panel IPS z odświeżaniem 240 Hz i czasem reakcji 0,3 ms MPRT gwarantuje ultrapłynną rozgrywkę, doskonałą wyrazistość i żywe kolory. Dzięki zastosowaniu funkcji Black Tuner można zapewnić idealną widoczność w ciemnych scenach, więc już nigdy nie przegapisz momentu o krytycznym znaczeniu. Podstawka z regulacją wysokości 150 mm umożliwia dostosowanie konfiguracji pod kątem maksymalnego komfortu i wydajności.
Dostępny także ze stopą bez regulacji wysokości: G-Master G2471HS-B1
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 2 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Data Act | Link |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.275 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 mm |
| Czas reakcji MPRT | 0.3 ms |
| Wysokość | 378.5 mm |
| Wysokość (maks.) | 498.5 mm |
| Szerokość | 540 mm |
| Głębokość | 171 mm |
| Waga z podstawą | 4.8 kg |
| Waga | 3.1 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający (1.8m) Kabel HDMI (1.8m) Kabel DP (1.8m) Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Certyfikaty | ErP, UKCA, WEEE, EAC, PSE, TUV, VCCI, RoHS, CE, REACH |
| Pobór mocy | 18 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | E |
| Kod dostawcy | GB2471HS-B1 |
| EAN | 4948570126392 |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor 23,8 cala GB2471HS-B1 Fast IPS,FHD,240Hz,2xHDMI,DP, 350cd, HAS(150) PIVOT, Adaptive G-SYNC - 1920 x 1080 @48-240Hz DisplayPort Only |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











