LG Electronics Monitor 75UH5F-H UHD IPS 75 cali 500cd/m2 24/7
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Specyfikacja techniczna
| Model | 75UH5F-H |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 75'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in • 1 x Audio out • 1 x DVI-D • 1 x RJ-45 (zarządzanie) • 1 x RS-232 (Serwisowe) • 2 x DisplayPort • 2 x USB 2.0 • 3 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 180 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 960.3 mm |
| Szerokość | 1682.4 mm |
| Głębokość | 57.9 mm |
| Waga | 41.5 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Pełna nazwa | LG Electronics Monitor 75UH5F-H UHD IPS 75 cali 500cd/m2 24/7 |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










