LG Electronics Monitor 86UL3G-B UHD IPS 350cd/m2 16/7
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Wyraźne kolory w jakości UHD
Seria UL3G, wyróżniająca się dużym ekranem Ultra HD, usprawni działalność biznesową w każdym miejscu. Kolory zawsze są żywe, a obraz szczegółowy, co zapewnia wyjątkowe wrażenia wizualne.
Rozdzielczość ULTRA HD
Dzięki rozdzielczości cztery razy większej od FHD ekran ten zapewnia niezwykle żywe i realistyczne kolory oraz pozwala dostrzec każdy szczegół. Ponadto matryca LG IPS charakteryzuje się szerokim kątem widzenia oraz zapewnia wyraźny obraz bez zniekształceń.
Specyfikacja techniczna
| Model | 86UL3G-B |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 86'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 400:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN • 1 x RS-232 (COM) • 2 x USB 2.0 • 3 x HDMI |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 240 W |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 1943 mm |
| Głębokość | 77.9 mm |
| Waga | 44.2 kg |
| Pozostałe parametry | Obróbka powierzchni (mgiełka) Zamglenie 3% Czas życia (min.) 30 000 godz. Godziny pracy (godziny dziennie) 16/7 Oprogramowanie do zarządzania treścią System CMS SuperSign Oprogramowanie do sterowania i monitorowania SuperSign Control / Control+ |
| Certyfikaty | CB • CE • ErP • FCC Class A • KC • UL/C-UL or CSA |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Akcesoria w zestawie | Pilot przewód zasilający Książka przepisów złącze telefoniczne do D-Sub9 |
| Wysokość z podstawą | 1188 mm |
| Głębokość z podstawą | 345 mm |
| Waga z podstawą | 45 kg |
| Pełna nazwa | LG Electronics Monitor 86UL3G-B UHD IPS 350cd/m2 16/7 |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










