Lenovo AiO V30a 11FT00A1PB 23.8 FHD / i5-10210U / 16GB / 512GB / INT / DVD / W10Pro / 3YRSOS+3YRS Premier Support
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 23,8" | i5-10210U | 16GB | 512GB | Intel | W10 Pro |
towar niedostępny
Opis

Lenovo AIO V30a (24)
to 23,8-calowy, wydajny, niedotykowy komputer biurowy typu AIO (wszystko w jednym). To nieco mniej wydajny brat bliźniak modelu Lenovo AIO V50a. Lenovo V30a, podobnie jak V50a posiada bezramkowy wyświetlacz FHD 23,8" i smukłą, regulowaną podstawkę. W omawianym AIO znajdziemy najnowsze procesory Intel z rodziny Comet Lake - Core i3 i Core i5. Nie uświadczymy tu natomiast procesorów serii Core i7. W przeciwieństwie do V50a nie uświadczymy tu również dedykowanej karty graficznej. Za wyświetlanie obrazu odpowiada ekran wyposażony w matową, niedotykową, matrycę FHD (1920x1080), IPS, o podświetleniu 250 nitów. Komputer wyposażony został w dwa sloty na Pamięć RAM SO-DIMM, maksymalnie konfigurację można rozszerzyć do 32 GB 2666MHz. System dyskowy – może składać się z maksymalnie dwóch dysków - jednego bardzo szybkiego dysku M.2 SSD PCIe o pojemności do 2TB oraz jednego dysku montowanego w zatoce 2,5 cala, o pojemności do 2TB. Producent zadbał o to by nie zabrakło nam portów, 3x USB 2.0, 2x USB 3.1 Gen 1, 1x USB-C 3.1 Gen 1, 1x Ethernet (RJ-45), 1x HDMI 1.4 out, 1x HDMI-in. Nie zabrakło również wbudowanych głośników sterego 2 x 3W.- Trwała obudowa wyposażona w fizyczną przesłonę kamery
- Wydajne procesory Intel dziesiątej generacji
- Opcjonalne, szybkie WiFi 6 WLAN 802.11AX oraz BT 5.0
- Wbudowane szyfrowanie TPM 2.0
Specyfikacja techniczna
| Model | V30a |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-10210U |
| Generacja procesora | Dziesiąta |
| Taktowanie procesora | 1.6 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.2 GHz |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Porty wideo | 2 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s • Bluetooth • Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 2 x USB 3.1 Type-A • 4 x USB 2.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) • 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Kolor | Czarny • Srebrny |
| Obudowa | All-In-One |
| Typ podstawy | Monitor Stand Full Function |
| Wysokość | 484 mm |
| Szerokość | 541 mm |
| Głębokość | 220 mm |
| Waga | 6.5 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Akcesoria w zestawie | Klawiatura i mysz USB |
| Informacje o gwarancji | 3YRSOS+3YRS Premier Support |
| Pełna nazwa | Lenovo AiO V30a 11FT00A1PB 23.8 FHD / i5-10210U / 16GB / 512GB / INT / DVD / W10Pro / 3YRSOS+3YRS Premier Support |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











