Lenovo AiO V50a 11FJ00BNPB 23.8" FHD / i3-10100T /8GB / 256GB / INT / DVD / W10Pro / 3YRS OS + Premier Support
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 23,8" | i3-10100T | 8GB | 256GB | Intel | W10 Pro |
towar niedostępny
Opis

Lenovo AIO V50a (24)
to 23,8-calowa, bardzo wydajny komputer biurowy typu AIO (wszystko w jednym). To bezpośredni następca znanego nam już dobrze modelu Lenovo V540. Lenovo V50a, przeszedł spore zmiany w porównaniu do poprzednika, bezramkowy wyświetlacz FHD 23,8" i smukła, regulowana podstawka sprawiają, że Lenovo V50a AIO (24") zdecydowanie przykuwa uwagę. W omawianym AIO znajdziemy najnowsze procesory Intel z rodziny Comet Lake-T: od Core i3-10100T przez Core i5-10400T i Core i5-10500T, aż do Core i7-10700T. Dla bardziej wymagających użytkowników producent przewidział dedykowaną kartę kraficzną AMD Radeon™ 625. W kwestii ekranu na chwilę obecną mamy dwie opcje do wyboru:- matowa, dotykowa matryca FHD (1920x1080), IPS, 250 nitów
- matowa, matryca FHD (1920x1080), IPS, 250 nitów
- Trwała obudowa wyposażona w fizyczną przesłonę kamery
- Najwydajniejsze procesory Intel dziesiątej generacji
- Szybkie WiFi 6 WLAN 802.11AX oraz BT 5.0
- Wbudowane szyfrowanie TPM 2.0
Specyfikacja techniczna
| Model | V50a |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rodzina procesora | Intel Core i3 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i3-10100T |
| Generacja procesora | Dziesiąta |
| Taktowanie procesora | 3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 3.8 GHz |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Format szerokości SSD | M.2 2242 |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Porty wideo | 2 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s • Bluetooth • Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C • 2 x USB 3.0 Type-A • 3 x USB 2.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) • 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Kolor | Czarny • Srebrny |
| Obudowa | All-In-One |
| Typ podstawy | Monitor Stand Full Function |
| Wysokość | 484 mm |
| Szerokość | 541 mm |
| Głębokość | 220 mm |
| Waga | 6.8 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Akcesoria w zestawie | Klawiatura i mysz USB |
| Informacje o gwarancji | 3YRS OS + Premier Support |
| Pełna nazwa | Lenovo AiO V50a 11FJ00BNPB 23.8" FHD / i3-10100T /8GB / 256GB / INT / DVD / W10Pro / 3YRS OS + Premier Support |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











