Lenovo AiO V540-24IWL 10YS009YPB W10Pro i3-8145U/8GB/256GB/INT/DVD/23.8/Black/3YRS OS
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 23,8" | Core i3 | 8GB | 256GB | Intel | W10 Pro |
towar niedostępny
Opis

- nowocze wzornictwo,
- matowa matryca IPS,
- sieć WiFi 6 w standardzie 802.11 AX oraz Bluetooth
- duże możliwości
Specyfikacja techniczna
| Model | AiO V540-24IWL 10YS009YPB |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Typ matrycy | TFT WVA |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rodzina procesora | Intel Core i3 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i3-8145U |
| Generacja procesora | Ósma |
| Taktowanie procesora | 2.1 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 3.9 GHz |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Porty wideo | 2 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s • Bluetooth • Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Karta dźwiękowa | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC233, Głośniki wewn. 3W x2. |
| Porty USB | 2 x USB 3.1 Type-A • 4 x USB 2.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) • 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | All-In-One |
| Typ podstawy | Monitor Stand Basic |
| Wysokość | 450 mm |
| Szerokość | 541 mm |
| Głębokość | 214 mm |
| Waga | 6.4 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Akcesoria w zestawie | Klawiatura bezprzewodowz Calliope USB Mysz bezprzewodowa Calliope USB Zasilacz 65W, 88% |
| Pełna nazwa | Lenovo AiO V540-24IWL 10YS009YPB W10Pro i3-8145U/8GB/256GB/INT/DVD/23.8/Black/3YRS OS |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











