Lenovo Desktop V530-15ICB TWR 10TV00ATPB W10Pro i5-9400/8GB/1TB/INT/DVD/3YRS OS
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| Tower | i5-9400 | 8GB | 1TB | Intel | W10 Pro |
towar niedostępny
Opis


Lenovo V530 TWR
to seria komputerów, które idealnie nadają się do nowoczesnego biura. Procesory 9 generacji z rodziny Intel i7, Intel i5 i Intel i3 zapewniają odpowiednią wydajność. W zależności od wybranej specyfikacji może on posiadać dysk HDD lub SSD PCIe o pojemności do aż 2TB. Pamięć RAM DDR4-2666MHz można rozbudować w tym modelu do maksymalnie do 32GB. Komputer wyposażony jest w zintegrowaną w procesorze kartę graficzną Intel UHD Graphics 610/630, ale można dodatkowo wyposażyć go w wydajniejszą kartę dedykowaną NVIDIA Geforce GT 730 lub AMD Radeon 520.- Najwydajniejsze procesory
- Zintegrowany układ TPM 2.0
- Napęd optyczny DVD
- Opcjonalna rozbudowa o dedykowaną kartę graficzną
Świetny dla użytkowników — i menedżerów IT

Biznesowy i gotowy na przyszłość Lenovo V530 to świetna propozycja dla otwartych na nowe rozwiązania menedżerów IT, którzy poszukują niezawodnych i bezpiecznych komputerów stacjonarnych. Dopracowane szczegóły, takie jak wygodnie rozmieszczone porty USB, ułatwiają życie użytkownikom, a mocny procesor AMD usprawnia ich pracę. Funkcje zabezpieczeń, takie jak Trusted Platform Module 2.0, zapewniają spokój, a dzięki takim narzędziom jak Lenovo Vantage zarządzanie systemem jest wyjątkowo proste.
Dodatkowa ochrona danych
Inteligentna ochrona gniazd USB zapobiega wyciekom informacji poufnych oraz danych klientów. Ta technologia oparta na BIOS-ie umożliwia taką konfigurację portów USB, by reagowały wyłącznie na wyznaczone urządzenia. W ten sposób można ograniczać możliwość przenoszenia plików z komputera i na komputer przez inne osoby.
Łatwa współpraca i łatwe zarządzanie
Dzięki portom USB 3.1 Lenovo V530 udostępnia pliki szybko i bezpiecznie. Złącza te przesyłają dane dwukrotnie szybciej niż porty poprzedniej generacji.
Mniejsze koszty energii
Lenovo V530 ma różne certyfikaty ekologiczne, dlatego przyczynia się do ochrony środowiska i zmniejszenia kosztów energii.
Specyfikacja techniczna
| SPECYFIKACJA SKRÓCONA | ▼ |
| Typ obudowy | Tower |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Dysk | 1 TB HDD |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Sieć bezprzewodowa | tak |
| | |
| SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA | ▼ |
| Model | 10TV00ATPB |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 2.9 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.1 GHz |
| Generacja procesora | 9 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-9400 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Typ dysku | HDD |
| Interfejs dysku | SATA |
| Pojemność HDD | 1 TB |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Prędkość obrotowa | 7200 obr/min |
| Napęd optyczny | Slim |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort • 1 x HDMI • 1 x VGA (15 pin D-Sub) |
| Producent chipsetu | Intel |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s • Bluetooth • Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A • 2 x USB 3.1 Type-A • 6 x USB 3.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-in) • 1 x Audio (Line-out) • 1 x Audio (Mikrofon) • 1 x Audio (Słuchawki / Line-out) • 1 x RJ-45 • 1 x RS-232 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Obudowa | Tower |
| Materiał obudowy | Metal |
| Moc zasilacza | 180 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 360 mm |
| Szerokość | 147 mm |
| Głębokość | 276 mm |
| Waga | 5.7 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit |
| Akcesoria w zestawie | Klawiatura i mysz USB |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Informacje o gwarancji | 3YRS OS |
| Pełna nazwa | Lenovo Desktop V530-15ICB TWR 10TV00ATPB W10Pro i5-9400/8GB/1TB/INT/DVD/3YRS OS |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











