Lenovo Etui Business Casual do 15.6-calowych laptopów 4X40Z50945
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Etui Lenovo Business Casual Sleeve to wysokiej jakości rozwiązanie do przechowywania, które pasuje do każdego profesjonalisty dbającego o styl w podróży. Bezpiecznie przechowuj laptopa, power bank, mysz i inne akcesoria w wielu rękawach i komorach. Chroń je przed nieoczekiwanymi zdarzeniami, dzięki wodoodpornemu poliestrowemu materiałowi zewnętrznemu i wyściełanym przegródkom wewnętrznym.
Specyfikacja techniczna
| Rodzaj | Etui |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Wymiary | 275 x 400 x 30 mm |
| Waga | 288 kg |
| Kolor | Szary |
| Pasuje do | Laptopów o wymiarach (dł x szer x wys) 395 x 270 x 28 mm |
| Materiał | Poliester |
| Pełna nazwa | Lenovo Etui Business Casual do 15.6-calowych laptopów 4X40Z50945 |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











