Lenovo Komputer ThinkCentre M75s G2 SFF 11W10002PB / Ryzen 5 PRO 4650G / 8GB / 256GB SSD NVMe / AMD Radeon / DVD / W10 Pro / W11 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| SFF | R5 PRO 4650G | 8GB | 256GB | AMD Radeon | W10 Pro |
towar niedostępny
Specyfikacja techniczna
| SPECYFIKACJA SKRÓCONA | ▼ |
| Typ obudowy | SFF |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 5 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Dysk | 256 GB SSD |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Sieć bezprzewodowa | nie |
| | |
| SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA | ▼ |
| Model | ThinkCentre M75s G2 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 5 |
| Pozostałe informacje o procesorze | AMD Ryzen 5 PRO 4650G |
| Taktowanie procesora | 3.7 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.2 GHz |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Producent chipsetu | AMD |
| Model karty graficznej | Radeon |
| Porty wideo | 1 x HDMI • 2 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C • 2 x USB 3.1 Type-A • 3 x USB 3.0 Type-A • 4 x USB 2.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) • 1 x Audio (Mikrofon) • 1 x Audio (Słuchawki / Line-out) • 1 x RJ-45 |
| Moc zasilacza | 180 W |
| Obudowa | Small Form Factor |
| Kolor | Czarny |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 1 • 1 x PCIe 3.0 x 16 • 2 x M.2 |
| Wysokość | 340 mm |
| Szerokość | 93 mm |
| Głębokość | 298 mm |
| Waga | 5.3 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit |
| Typ gwarancji | gwarancja producenta 3Y Onsite (naprawa w miejscu użytkowania) |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Pełna nazwa | Lenovo Komputer ThinkCentre M75s G2 SFF 11W10002PB / Ryzen 5 PRO 4650G / 8GB / 256GB SSD NVMe / AMD Radeon / DVD / W10 Pro / W11 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











