Lenovo Przenośny zasilacz 45W USB-C AC (EU) 40AW0045EU
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Niezależnie od tego, czy podróżujesz w interesach, czy dla przyjemności, posiadanie ultrakompaktowego, bardzo przenośnego, lekkiego adaptera jest tym, czego potrzebujesz, aby Twoje przygody przebiegały zgodnie z planem. Ładuj swoje urządzenie USB-C o mocy 45 W w dowolnym momencie, szybko i łatwo.
Specyfikacja techniczna
| Przeznaczenie | sieciowy |
| Napięcie wyjściowe | 20 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Moc zasilacza | 45 W |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 12 |
| Pozostałe parametry | Wymiary: 28 x 53,5 x 40,5 mm Waga: 99 g |
| Pełna nazwa | Lenovo Przenośny zasilacz 45W USB-C AC (EU) 40AW0045EU |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











