Lenovo Stacja dokująca Thunderbolt 3 Essential Dock 40AV0135EU
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Stacja dokująca Lenovo Thunderbolt 3 Essential
oferuje wydajność stacji dokującej premium w cenie, na którą wszyscy mogą sobie pozwolić. Obsługiwany przez technologię Thunderbolt 3 firmy Intel, został zaprojektowany w celu zwiększenia wydajności dzięki podwójnym wyświetlaczom 4k, błyskawicznie szybkim przepływom danych 10 Gb / s oraz szeregowi zoptymalizowanych portów. Pojedynczy kabel zasilający 65 W podłączony do komputera Thunderbolt lub USB-C to wszystko, czego potrzebujesz, aby zabrać się do pracy.
Specyfikacja techniczna
| Porty we/wy | 1 x 3,5 mm minijack (Combo) • 1 x DisplayPort • 1 x RJ-45 (LAN) • 1 x Thunderbolt 3 • 2 x USB 3.0 Type A • 2 x USB 3.0 Type C |
| Akcesoria w zestawie | Adapter 135 W, Przewód zasilający, Standardowy kabel Thunderbolt. |
| Kolor | Grafitowy |
| Wymiary | 160 x 80 x 31 mm |
| Waga | 0.38 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 12 |
| Dokowanie | Thunderbolt 3 |
| Wymagania sprzętowe | Sterownik (do pobrania) Host z portem USB-C / Thunderbolt |
| Pełna nazwa | Lenovo Stacja dokująca Thunderbolt 3 Essential Dock 40AV0135EU |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











