Lenovo Stacja robocza ThinkStation P350 TINY 30EF000GPB i7-11700T / 16GB / 512GB / T600 4GB / 3YRS OS / W10Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| TINY | i7-11700T | 16GB | 512GB | T600 | W10 Pro |
Opis

Mikro komputer dla grafika lub projektanta
Komputer ThinkStation P350 Tiny łączy kompaktową formę z wysoką wydajnością pełnowymiarowej stacji roboczej. W obudowie, która jest o 96% mniejsza od tradycyjnego komputera stacjonarnego, drzemie bowiem ogromna moc. Urządzenie zostało wyposażone w procesory Intel® Core™ 11. generacji i profesjonalny układ graficzny NVIDIA® oraz obsługuje do sześciu niezależnych ekranów, dzięki czemu idealne nadaje się do pracy w wielu branżach, jak architektura, inżynieria, finanse, służba zdrowia, nauka i technologia czy edukacja.Konstrukcja, która pasuje wszędzie
Uniwersalna stacja robocza ThinkStation P350 Tiny z łatwością mieści się na półce, na biurku, a nawet za monitorem. Kompaktowe urządzenie jest kompatybilne z szeroką gamę obudów i uchwytów, dzięki czemu idealnie wpasuje się w każde otoczenie. Niewielkie rozmiary sprawiają, że można je również zabrać ze sobą i używać jako przenośnego komputera w podróży.Rozbudowane opcje konfiguracji
Do 64 GB pamięci operacyjnej o częstotliwości taktowania 3200 MHz, nawet 4 TB zaawansowanej pamięci masowej oraz opcjonalna łączność Wi-Fi 6 dają stacji roboczej ThinkStation P350 Tiny wszystko, czego trzeba do szybkiego i wydajnego tworzenia treści cyfrowych. System napędzany przez procesory Intel® Core™ i9 vPro® 11. generacji i opcjonalną kartę graficzną NVIDIA® obsługuje do sześciu niezależnych wyświetlaczy, co pozwala zmaksymalizować przestrzeń roboczą. Ponadto dzięki możliwości rozbudowy bez użycia narzędzi konfigurację urządzenia można łatwo zmienić w zależności od obciążenia pracą.

Wbudowana wytrzymałość
ThinkStation P350 Tiny zaprojektowano tak, by jego elegancka forma harmonijnie współgrała z otoczeniem, ale nie zapomniano przy tym o wytrzymałości i trwałości. Urządzenie jest testowane pod kątem ponad 200 wymogów jakościowych i 18 norm wojskowych STD-810G, aby zapewnić działanie bez zakłóceń w ekstremalnych warunkach i w każdym miejscu.Chroni Twoje dane i system
Stację roboczą ThinkStation P350 Tiny chronią zabezpieczenia ThinkShield, czyli pakiet rozwiązań sprzętowych i oprogramowania, które razem czuwają nad bezpieczeństwem samego urządzenia i danych. Czip Trusted Platform Module (TPM) 2.0 szyfruje hasła, a oparta na BIOS-ie funkcja inteligentnej ochrony gniazd USB blokuje osobom nieupoważnionym możliwość podłączenia się i uzyskania dostępu do plików. Wejście Kensington Lock pozwala ponadto fizycznie przymocować urządzenie do otoczenia.
Specyfikacja techniczna
| SPECYFIKACJA SKRÓCONA | ▼ |
| Typ obudowy | Mini-PC |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Model Procesora | Intel Core i7-11700T |
| Pamięć RAM | 16GB DDR4 |
| Dysk | 512 GB SSD |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | NVIDIA T600 4GB |
| Moc Zasilacza (W) | 230W |
| SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA | ▼ |
| Model | ThinkStation P350 TINY |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-11700T |
| Generacja procesora | Jedenasta |
| Taktowanie procesora | 1.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.6 GHz |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Model karty graficznej | Quadro T600 |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort • 1 x HDMI |
| Producent chipsetu | nVidia |
| Wielkość pamięci VRAM | 4 GB |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C • 2 x USB 3.0 Type-A • 3 x USB 3.1 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) • 1 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 16 • 1 x PCIe 3.0 x 4 • 2 x M.2 |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s • Bluetooth • Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax |
| Obudowa | Tiny |
| Moc zasilacza | 170 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 179 mm |
| Szerokość | 37 mm |
| Głębokość | 182.9 mm |
| Waga | 1.4 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit |
| Akcesoria w zestawie | Mysz Klawiatura |
| Typ gwarancji | gwarancja producenta |
| Okres gwarancji (miesiące) | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Pełna nazwa | Lenovo Stacja robocza ThinkStation P350 TINY 30EF000GPB i7-11700T / 16GB / 512GB / T600 4GB / 3YRS OS / W10Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










