Lenovo ThinkBook 13s G2 20V90005PB 13,3 FHD / i5-1135G7 / 16GB / 512GB SSD PCIe / Intel Iris Xe / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 13,3” | i5-1135G7 | 16GB | 512GB | Iris Xe | W10 Pro |
towar niedostępny
Opis

Lenovo ThinkBook 13s G2
to najlżejsze z ThinkBook'ów, 13,3-calowe notebooki projektowane jako rozwiązanie dla aktywnych w biznesie. Aktualna generacja oznaczona jako "G2" wykorzystuje wydajność procesorów Intela z rodziny Tiger Lake, lub alternatywnie najnowsze procesory AMD Ryzen. Jako standard przyjęto matrycę IPS o matowym wykończeniu, jednak producent postawił na różnorodność i możliwość dopasowania ekranu do własnych potrzeb, dając aż cztery warianty ekranu do wyboru:- 14.0" matowa WQXGA (2560x1600) IPS 300 nitów 16:10 1000:1 100% sRGB 170° Dolby Vision™
- 14.0" matowa WQXGA (2560x1600) IPS 300 nitów 16:10 1500:1 100% sRGB 170° Dolby Vision, Low Power
- 14.0" matowa WQXGA (2560x1600) IPS 300 nitów 16:10 1000:1 100% sRGB 170° Dolby Vision
- 14.0" dotykowa, matowa WQXGA (2560x1600) IPS 300 nitów 16:10 1500:1 100% sRGB 170° Dolby Vision, Low Power
- Bardzo lekka i trwała obudowa wykonana z aluminium
- Najnowsze procesory Intel 11-tej generacji
- Opcjonalna podświetlana klawiatura
- Matryca o rewelacyjnym odwzorowaniu kolorów - 100% sRGB!
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel i5-1135G7 |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | LPDDR4x 4266MHz |
| Liczba banków pamięci | brak, pamięć wlutowana |
| Maksymalna wielkość pamięci | 16 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 13,3" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 300 |
| Odwzorowanie barw | 100% sRGB |
| Kamera | kamera 720p z fizyczną przesłoną |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 1 x Thunderbolt 4 / USB4 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi ® a/b/g/n/ac (2×2), z modułem Bluetooth® 5 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | nie |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez USB-C |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 12h |
| Pojemność baterii (Wh) | 56 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 4 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | szary |
| Wymiary (cm) | 29,9 x 21,0 x 1,49 cm |
| Waga (kg) | 1,26 |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 1 rok, naprawa w serwisie producenta (door-to-door) |
| Inne cechy | ThinkShutter, fizyczna osłona, która zapewnia, że kamera jest włączona tylko wtedy, gdy chcesz, zasilacz 65W USB-C |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0, HDMI 2.0b |
| Certyfikaty | ENERGY STAR 7.0, RoHS-compliant, Skype For Business certified |
| Pełna nazwa | Lenovo ThinkBook 13s G2 20V90005PB 13,3 FHD / i5-1135G7 / 16GB / 512GB SSD PCIe / Intel Iris Xe / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











