Lenovo ThinkBook 15 G4 21DL0048PB 15,6 FHD (1920x1080) / Ryzen 7 5825U / 16GB DDR4 / 512GB SSD PCIe / AMD RAdeon Graphics / Win 11 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 15,6” | Ryzen7 5825U | 16GB | 512GB | AMD Radeon | W11 Pro |
Opis

Aluminiowy laptop do firmy
Bardzo wydajny notebook o przekątnej 15,6 cala, wyposażony w najnowsze procesory AMD Ryzen wraz ze zintegrowaną, bardzo wydajną karta graficzną AMD Radeon Graphics, do tego pamiętajmy o czterech opcjach wyświetlaczy. Doskonała łączność, w tym opcjonalne Intel® WiFi 6E i Intel® Thunderbolt ™ 4. Zawiera klawiaturę numeryczną i osłonę prywatności kamery internetowej. To tylko część cech tego świetnego notebooka.Wyświetlacz IPS
Lenovo ThinkBook 15 G4 AMD oferuje matryce IPS o podświetleniu do 300 nitów i odwzorowaniu barw nawet 100% sRGB przy kontraście 1200:1. Matryca taka zapewnia bardzo ergonomiczną pracę oraz duży komfort dla naszych oczu.Wszystko, czego potrzebujesz
Nawet przy oszałamiającej wydajności ThinBook 15 G4 jest wciąż lekki i smukły, waży zaledwie 1,7 kg. Oferuje solidne połączenia, w tym dwa porty USB-C 3.2 Gen 2, port HDMI i dwa złącza USB-A 3.2. Posiada również przesłonę prywatności kamery internetowej, dzięki czemu można fizycznie wyłączyć i włączyć kamerę FHD. Dodatkowo wszystkie jego najnowsze funkcje są w pełni wspierane przez system Windows 11 Professional.

Bezpieczeństwo danych laptopa
Seria ThinkBook G4 oferuje również kilka funkcji opartych na czujnikach, takich jak czujnik światła otoczenia i czujnik czasu lotu (ToF), który współpracuje z kamerą na podczerwień w celu wykrywania obecności użytkownika oraz automatycznego logowania lub blokowania systemu. Inne funkcje ochrony urządzenia obejmują TPM, kontrolę dostępu do portu I/O, samonaprawiający się BIOS, hasło dysku twardego, Secure Wipe i gniazdo blokady Kensington NanoSaver.Konfigurowalny, trwały i niezawodny
Wyposażony w AMD w połączeniu z maksymalnie 40 GB pamięci DDR4 i nawet dwoma dyskami M.2 do 2 TB pojemności każdy, ThinkBook 15 można skonfigurować tak, aby dokładnie spełniał Twoje potrzeby. Korzysta ze standardów MIL-STD 810H Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, aby zapewnić równowagę między niezawodnością i trwałością.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | AMD Ryzen 7 |
| Model procesora | AMD Ryzen 7 5825U |
| Więcej informacji o procesorze | (8C / 16T, 2.0 / 4.5GHz, 4MB L2 / 16MB L3) |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 3200MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 1 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 0 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 40 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 300 |
| Odwzorowanie barw | 45% NTSC |
| Kamera | kamera 720p z fizyczną przesłoną |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | AMD Radeon™ Graphics |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 2 x USB-C 3.2 Gen 2 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6, 802.11 ax, z modułem Bluetooth® 5 |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez USB-C |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 8h |
| Pojemność baterii (Wh) | 45 Wh Litowo-polimerowa |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | szary |
| Wymiary (cm) | 35,7 x 23,5 x 1,89 cm |
| Waga (kg) | 1,7 |
| System operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | ThinkShutter - fizyczna przesłona kamery, zasilacz 65W USB-C |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0, Kensington Nano Security Slot |
| Certyfikaty | ENERGY STAR 8.0, EPEAT® Silver, ErP Lot 3, RoHS, MIL-STD-810H, Low Blue Light certified |
| Pełna nazwa | Lenovo ThinkBook 15 G4 21DL0048PB 15,6 FHD (1920x1080) / Ryzen 7 5825U / 16GB DDR4 / 512GB SSD PCIe / AMD RAdeon Graphics / Win 11 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










