Lenovo ThinkPad L13 G2 20VH001EPB 13,3 FHD / i3-1115G4 / 8GB / 256GB SSD / Intel Iris Xe / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 13,3” | i3-1115G4 | 8GB | 256GB | Intel Iris Xe | W10 Pro |
towar niedostępny
Opis

Lenovo ThinkPad L13 Gen 2
to kompaktowy ultrabook w 13-calowym formacie, koncentrujący się na klientach biznesowych i korporacyjnych. Aktualna generacja oznaczona jako "Gen 2" napędzana jest przez najnowsze procesory Intel Core 11-tej generacji, co skutkuje także uaktualnieniem do nowej, bardzo wydajnej zintegrowanej grafiki Intel Iris Xe. Producent przewidział dla tego modelu trzy warianty ekranu:- Bardzo lekka i trwała obudowa wykonana z tworzywa ABS/aluminium
- Najnowsze procesory Intel 11-tej generacji
- Do 12 godzin pracy na jednym ładowaniu baterii
- Doskonała wręcz klawiatura!
Lenovo ThinkPad L13 Gen 2 - budowa notebooka:
- 14.0" matowa HD (1366x768), TN, 225 nitów, 16:9, kontrast 500:1, 45% NTSC
- 14.0" matowa FHD (1920x1080), IPS, 250 nitów, 16:9, kontrast 800:1, 45% NTSC
- 14.0" dotykowa, matowa FHD (1920x1080) IPS 300 nitów 16:9 700:1 75% NTSC
2x USB 3.2 Gen 1 (one Always On)
1x Gniazdo na linkę zabezpieczającą
1x USB-C 3.2 Gen 1 /
1x HDMI 2.0
1x czytnik kart SD
1x słuchawki / mikrofon combo jack (3.5mm)
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i3 |
| Model procesora | Intel i3-1115G4 |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 8 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 3200MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 0 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 16 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 256 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Dodatkowe informacje na temat dysku | SSD M.2 2280 PCIe 3.0x4 NVMe Opal2 |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 13,3" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 250 |
| Odwzorowanie barw | 45% |
| Kamera | kamera 720p, IR (Windows Hello) |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 1 x Thunderbolt 4 / USB4 |
| Port USB-C | 1 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| Dodatkowe informacje | 2x USB 3.2 Gen 1 / 1x Thunderbolt 4 / 1x USB-C 3.2 Gen 2 / 1x HDMI 2.0 / 1x czytnik kart mikroSD |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6, 802.11 ax, z modułem Bluetooth® 5 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | nie |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 12h |
| Pojemność baterii (Wh) | 46 Wh Litowo-polimerowa |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | czarny |
| Wymiary (cm) | 31.15 x 21.9 x 1.76 cm |
| Waga (kg) | 1,39 |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 1 rok, naprawa w serwisie producenta (door-to-door) |
| Inne cechy | ThinkShutter, fizyczna osłona, która zapewnia, że kamera jest włączona tylko wtedy, gdy chcesz |
| Zastosowane technologie | HDMI 2.0, TPM 2.0, Trackpoint, bateria 46 Wh |
| Certyfikaty | ENERGY STAR 8.0, EPEAT Gold, TCO, RoHS compliant, MIL-STD-810H military testing, RoHS-compliant |
| Pełna nazwa | Lenovo ThinkPad L13 G2 20VH001EPB 13,3 FHD / i3-1115G4 / 8GB / 256GB SSD / Intel Iris Xe / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











