Lenovo ThinkPad L15 G1 20U70004PB 15,6 FHD / Ryzen R7 4750U / 16GB / 512GB SSD / AMD Radeon™ Graphics / LTE / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 15,6 | R7 4750U | 16GB | 512GB | Radeon | LTE | W10 Pro |
Opis

Lenovo ThinkPad L15 Gen 1
Ten 15-calowy laptop biznesowy to bezpośredni następca udanej serii ThinkPad L590. Dużą wydajność zapewniają procesory dziesiątej generacji Intel Comet Lake 2020. Producent zapewnił szeroki wachlarz matryc do wyboru: począwszy od matrycy o rozdzielczości HD (1366x768) wykonanej w technologii TN, poprzez matrycę IPS FHD (1920x1080, 250 nitów), a skończywszy na IPS'owej, dotykowej matrycy FHD (1920x1080, 300 nitów). Wszystkie wymienione matryce są matowe, w tym również matryca dotykowa. Pamięć RAM obsadzona jest w dwóch slotach SO-DIMM i można ją rozbudować do 64GB 2666MHz. Magazyn dyskowy mogą zapewnić nam nawet dwa dyski: SSD PCIe NVMe M.2 2242 oraz opcjonalny dysk HDD formatu 2,5 cala. W omawianym laptopie akumulator z funkcją szybkiego ładowania ma pojemność 45 Wh i starcza na około 11 godzin pracy. Bezpieczeństwo wspierają takie technologię jak: ThinkShutter (mechaniczna przesłona kamery), moduł dTPM 2.0, Touch FingerPrinter.- wytrzymała obudowa spełniająca normy amerykańskiej armii MIL-STD-810G
- ładowanie baterii do 80% w zaledwie 1 godzinę, bardzo długa praca na baterii
- matryca IPS o kontraście 700:1
- możliwość zadokowania w dedykowanej stacji
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | AMD Ryzen 7 |
| Model procesora | AMD Ryzen 7 PRO 4750U |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 3200MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 250 |
| Odwzorowanie barw | 45% |
| Kamera | kamera 720p |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | AMD Radeon™ Graphics |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port USB-C | 2 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6, 802.11 ax, z modułem Bluetooth® 5 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | tak - modem LTE |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez USB-C |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 11,6h |
| Pojemność baterii (Wh) | 53 Wh Litowo-polimerowa |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | czarny |
| Wymiary (cm) | 36,65 x 25,0 x 2,1 cm |
| Waga (kg) | 1,98 |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 1 rok, naprawa w serwisie producenta (door-to-door) |
| Inne cechy | ThinkShutter, fizyczna osłona, która zapewnia, że kamera jest włączona tylko wtedy, gdy chcesz |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0, Trackpoint, bateria 45 Wh |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® certified, EPEAT® SilverENERGY STAR 8.0® certified, EPEAT®, MIL-STD-810G military testing, RoHS-compliant |
| Pełna nazwa | Lenovo ThinkPad L15 G1 20U70004PB 15,6 FHD / Ryzen R7 4750U / 16GB / 512GB SSD / AMD Radeon™ Graphics / LTE / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










