Lenovo ThinkPad L15 G2 20X70041PB 15,6 FHD / AMD Ryzen 3 PRO 5450U / 8GB / 256GB SSD / AMD Radeon Graphics / W11 Pro lub W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 15,6” | R3 5450U | 8GB | 256GB | AMD Radeon | W10 Pro, W11 Pro |
Opis

Lenovo ThinkPad L15 Gen 2 z procesorem AMD
to w pełni uniwersalne, 15,6-calowe laptopy biznesowe przeznaczone dla małych i średnich firm oraz dużych klientów korporacyjnych. Aktualna generacja oznaczona jako "Gen 2" napędzana jest przez najnowsze procesory AMD Ryzen serii 5000. Wyposażone w bardzo wydajną zintegrowaną kartę graficzną AMD Radeon Graphics zapewniają, że praca naszego laptopa na baterii starczy na cały dzień użytkowania. ThinkPad L15 Gen 2 wyposażony jest w dwa sloty na pamięć RAM i obsługuje maksymalnie 64GB DDR4-3200MHz.- Wytrzymała obudowa znana z serii ThinkPad
- Najnowsze procesory AMD Ryzen serii 5000
- Długa praca na baterii
- Opcjonalny modem LTE
Najnowocześniejsze usprawnienia
Wydajny laptop biznesowy podstawowej klasy musi sobie radzić nie tylko z podstawowymi zadaniami. Taki właśnie jest ThinkPad L15 2. generacji. To niezwykle mobilne urządzenie imponuje mocą procesora AMD Ryzen. Dzięki błyskawicznej łączności Wi-Fi 6 możesz szybko łączyć się z Internetem, a opcjonalna karta LTE-A WWAN podtrzyma połączenie poza jej zasięgiem.Nadzwyczajna wydajność
ThinkPad L15 drugiej generacji, wyposażony w procesory do urządzeń mobilnych AMD Ryzen™ serii 5000 i wbudowaną grafikę Radeon™, pozwala na łatwą pracę z wymagającymi aplikacjami. Osiem rdzeni procesora zapewnia niezrównaną szybkość reakcji i bezproblemową pracę wielozadaniową. Przełomowe inteligentne funkcje upraszczają życie w obliczu wyzwań stawianych nam przez zmieniające się środowiska pracy. Połączenie tych rozwiązań z inteligentnym chłodzeniem wspomaganym przez sztuczną inteligencję oznacza, że nie trzeba się martwić o przegrzanie urządzenia.

Zabezpieczenia nowej generacji
Laptop ThinkPad L15 2. generacji chroni sprzęt i dane przy użyciu zmodernizowanych rozwiązań ThinkShield, a także innowacyjnych funkcji biometrycznych. Przeszły one ponad 200 testów jakościowych, które gwarantują działanie w warunkach ekstremalnych. Właściciele tych laptopów mogą być pewni, że ich urządzenie wytrzyma różne warunki i niespodzianki: od arktycznych lodów po pustynne burze piaskowe, stan nieważkości, zalania czy upuszczenia.Opcjonalne funkcje, optymalne wyniki
Dzięki laptopowi L15 możesz zawsze być w zasięgu i w kontakcie. Szybka łączność Wi-Fi 6 umożliwia błyskawiczne połączenie w sieciach publicznych. A opcjonalna karta LTE-A WWAN umożliwia łączność wszędzie tam, gdzie jest zasięg sieci komórkowej*, aby zapewnić Ci szybszy dostęp do serwera i transmisje wideo bez zakłóceń.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | AMD Ryzen 3 |
| Model procesora | AMD Ryzen 3 PRO 5450U |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 8 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 3200MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 256 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Dodatkowe informacje na temat dysku | 256GB SSD M.2 2280 PCIe x4 NVMe Opal2 |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 250 |
| Odwzorowanie barw | 45% |
| Kamera | kamera 720p, IR (Windows Hello) |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | AMD Radeon™ Graphics |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 1 x USB-C 3.2 Gen 2 |
| Port USB-C | 1 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| Dodatkowe informacje | 1x Side docking connector | 1x Ethernet (RJ-45) | 1x USB 3.2 Gen 1 | 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) | 1x jack (3.5mm) | 1x microSD card reader | 1x HDMI 2.0 | 1x USB-C 3.2 Gen 2 (data transfer, Power Delivery 2.0 and DisplayPort 1.4) | 1x USB-C 3.2 Gen 1 |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6, 802.11 ax, z modułem Bluetooth® 5 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | możliwość instalacji modemu 4G |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez USB-C |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 13h |
| Pojemność baterii (Wh) | 45 Wh Litowo-polimerowa |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | czarny |
| Wymiary (cm) | 36,65 x 25,0 x 2,1 cm |
| Waga (kg) | 1,99 |
| System operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 1 rok, naprawa w serwisie producenta (door-to-door) |
| Inne cechy | ThinkShutter, fizyczna osłona, która zapewnia, że kamera jest włączona tylko wtedy, gdy chcesz |
| Zastosowane technologie | HDMI 2.0, TPM 2.0, Trackpoint, bateria 45 Wh |
| Certyfikaty | ENERGY STAR 8.0, EPEAT Gold, TCO, RoHS compliant, MIL-STD-810H military testing, RoHS-compliant |
| Pełna nazwa | Lenovo ThinkPad L15 G2 20X70041PB 15,6 FHD / AMD Ryzen 3 PRO 5450U / 8GB / 256GB SSD / AMD Radeon Graphics / W11 Pro lub W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










