Lenovo ThinkPad P15 Gen1 20ST0037PB 15,6'' UHD 4K / i9-10885H / 32GB / 1TB SSD NVMe / nVidia Quadro RTX 4000 8GB / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 15,6” | i9-10885H | 32GB | 1TB | RTX 4000 | W10 Pro |
Opis

Lenovo ThinkPad P15 Gen 1
to 15-calowa mobilna stacja robocza. Obudowa zbudowana jest analogicznie do flagowych ThinkPadów T14 co sprawia, że P15 to narzedzie przede wszystkim wydajne, wytrzymałe i niezawodne. Ten notebook Lenovo należy do serii najwydajniejszych, mobilnych stacji roboczych, wyposażony w cztero- lub sześciordzeniowe procesory Intel Core Comet Lake (generacja 10), opcjonalnie w procesory Xeon - nawet Xeon W-10885M. Producent przewidział dla tego modelu aż cztery matryce: klasyczną matrycę FHD (1920x1080) o jasności 300 nitów, FHD Dolby Vision HDR 400 (1920x1080) o jasności 500 nitów, UHD (3840x2160) Dolby Vision HDR 400 o jasności 600 nitów (100% Adobe sRGB) i wiesience na torcie - UHD (3840x2160) Dolby Vision, HDR 400 (100% DCI-P3). Laptop wyposażony jest w 4 sloty SO-DIMM i obsługuje do 128GB pamięci RAM DDR4-3200MHz. Na pokładzie znajduje się jedna z opcjonalnych, profesjonalnych kart graficznych NVIDIA Quadro T1000, T2000, RTX 3000, RTX 4000, aż po NVIDIA Quadro RTX 5000. Jednostka wyposażona jest w bardzo szybki dysk SSD działający na złączu M.2 NVMe (w oparciu o kontroler PCI-e). Akumulator z funkcją szybkiego ładowania ma tu pojemność 94Wh co pozwoli nam na maksymalnie 16,4h pracy.- Najnowsze procesory Intel'a 10 generacji
- Szybkie WiFi 6 WLAN 802.11AX, opcjonalny modem LTE
- Jasność matrycy do 500 nitów
- Jedna z opcjonalnych profesjonalnych kart graficznych nVidia Quadro
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i9 |
| Model procesora | Intel i9-10885H |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 32 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 3200MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 4 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 2 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 1 TB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 3840 x 2160 (4K) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 600 |
| Odwzorowanie barw | 72%100% Adobe RGB, zgodność z HDR 400 |
| Kamera | kamera 720p |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | nVidia Quadro RTX 4000 8GB |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 2 |
| Port USB-C | 1 |
| Port USB 3.x (typ A) | 3 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6, 802.11 ax, z modułem Bluetooth® 5 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | nie |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 16,4h |
| Pojemność baterii (Wh) | 94 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 6 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | czarny |
| Wymiary (cm) | 37,54 x 25,2 x 2,45 - 3,1cm |
| Waga (kg) | 2,74 |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w serwisie producenta (door-to-door) |
| Inne cechy | Bateria 94Wh, obudowa spełniająca wymogi amerykańskiej armi - MIL-STD-810G |
| Zastosowane technologie | vPro, TPM 2.0 |
| Certyfikaty | EPEAT Gold; ENERGY STAR 7.1; RoHS-compliant, MIL-STD-810G |
| Pełna nazwa | Lenovo ThinkPad P15 Gen1 20ST0037PB 15,6'' UHD 4K / i9-10885H / 32GB / 1TB SSD NVMe / nVidia Quadro RTX 4000 8GB / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










