Lenovo ThinkPad P15s G1 20T5S20T01 15,6'' FHD / i5-10210U / 16GB / 512GB SSD NVMe / nVidia Quadro P520 / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 15,6" | i5-10210U | 16GB | 512GB | Q P520 | W10 Pro |
Opis

Lenovo ThinkPad P15s Gen 1
to 15-calowa mobilna stacja robocza. Obudowa zbudowana jest analogicznie do flagowych ThinkPadów T14 co sprawia, że P15s jest smukłe, wytrzymałe i niezawodne. Mimo kompaktowych rozmiarów P15s to niezwykle wydajna jednostka wyposażona w cztero- lub sześciordzeniowe procesory Intel Core Comet Lake (generacja 10). Producent przewidział dla tego modelu dwie matryce: klasyczną matrycę FHD (1920x1080) o jasności 250 nitów oraz dotykową matrycę FHD (1920x1080) o jasności 300 nitów. Laptop wyposażony jest w 1 slot SO-DIMM oraz jeden bank pamięci wlutowany w płytę główną, obsługuje do 48GB pamięci RAM DDR4-3200MHz. Na pokładzie znajduje się profesjonalna karta graficzna nVidia Quadro P520. Jednostka wyposażona jest w bardzo szybki dysk SSD działający na złączu M.2 (w oparciu o kontroler PCI-e). Akumulator z funkcją szybkiego ładowania ma tu pojemność 57Wh co pozwoli nam na maksymalnie 15 godzin pracy.- Najnowsze procesory Intel'a 10 generacji
- Szybkie WiFi 6 WLAN 802.11AX, opcjonalny modem LTE
- Jasność matrycy do 500 nitów
- Profesjonalna karta graficzna nVidia Quadro P520
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel i5-10210U |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 3200MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 1 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 0 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 16 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Dodatkowe informacje na temat dysku | M.2 2280, PCIe-NVMe, OPAL2.0, TLC |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 250 |
| Odwzorowanie barw | 45% NTSC |
| Kamera | kamera 720p |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | NVIDIA Quadro P520 2GB GDDR5 |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 1 |
| Port USB-C | 1 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Nie |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6, 802.11 ax, z modułem Bluetooth® 5 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | nie |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 15h |
| Pojemność baterii (Wh) | 57 Wh (Litowo-polimerowa) |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 3 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | czarny |
| Wymiary (cm) | 36,5 x 24,8 x 1,91 cm |
| Waga (kg) | 1,75 |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | ThinkShutter, fizyczna osłona, która zapewnia, że kamera jest włączona tylko wtedy, gdy chcesz |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0, Trackpoint, bateria 57 Wh |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® certified, EPEAT® Silver, norma odporności obudowy MIL-STD-810G |
| Pełna nazwa | Lenovo ThinkPad P15s G1 20T5S20T01 15,6'' FHD / i5-10210U / 16GB / 512GB SSD NVMe / nVidia Quadro P520 / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










