Lenovo ThinkPad P15v Gen1 20TQ0042PB 15,6'' FHD / i7-10750H / 16GB / 512GB SSD NVMe / Intel UHD Graphics / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 15,6” | i7-10750H | 16GB | 512GB | Intel UHD | W10 Pro |
Opis

Lenovo ThinkPad P15v Gen 1
to 15-calowa mobilna stacja robocza. Obudowa zbudowana jest analogicznie do najwydajniejszych stacji roboczych z pod znaku ThinkPad. ThinkPad P15v to przystępne cenowo, wydajne i wytrzymałe narzędzie pracy dla początkujących grafików i projektantów i użytkowników potrzebujących wydajnej maszyny obliczenowej. Motorem napędowym tej mobilnej stacji roboczej są cztero, sześcio, i ośmio-rdzeniowe procesory Intel Core Comet Lake (generacja 10), opcjonalnie nawet Xeon W-10855M. Producent przewidział dla tego modelu trzy warianty wyświetlacza: klasyczną matrycę FHD (1920x1080) o jasności 250 nitów, dotykową(matową) matrycę FHD (1920x1080) o jasności 300 nitów oraz matrycę UHD (3840x2160) Dolby Vision HDR 400 o jasności 600 nitów (100% Adobe sRGB). Laptop posiada na pokładzie dwa sloty SO-DIMM i obsługuje do 64GB pamięci RAM DDR4-3200MHz. Jednostka wyposażona może być w opcjonalną kartę graficzną NVIDIA Quadro P620, wyposażoną w 4GB własnej pamięci GDDR5. Dane przechowywać można na maksymalnie dwóch szybkich dyskach SSD działających na złączach M.2 NVMe (w oparciu o kontroler PCI-e). Akumulator z funkcją szybkiego ładowania ma tu pojemność 68Wh co pozwoli na maksymalnie 10h ciągłej pracy.- najnowsze procesory Intel'a 10 generacji
- możliwość skonfigurowania macierzy RAID
- jasność matrycy do 600 nitów
- opcjonalna karta graficzna NVIDIA Quadro P620
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel i7-10750H |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 3200MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS \ UWVA |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 250 |
| Odwzorowanie barw | 45% NTSC |
| Kamera | kamera 720p, IR (Windows Hello) |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 1 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6, 802.11 ax, z modułem Bluetooth® 5 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | możliwość instalacji |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 10h |
| Pojemność baterii (Wh) | 68 Wh Litowo-polimerowa |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | czarny |
| Wymiary (cm) | 36.65 x 25 x 2.42 cm |
| Waga (kg) | 2,07 |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w serwisie producenta (door-to-door) |
| Inne cechy | Możliwość stworzenia macierzy RAID na dwóch dyskach M.2 NVMe |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0, Trackpoint, bateria 68 Wh |
| Certyfikaty | EPEAT Gold. ENERGY STAR 8.0. RoHS-compliant, MIL-STD-810G |
| Pełna nazwa | Lenovo ThinkPad P15v Gen1 20TQ0042PB 15,6'' FHD / i7-10750H / 16GB / 512GB SSD NVMe / Intel UHD Graphics / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










