Lenovo ThinkPad P73 20QR0031PB 17,3'' FHD / i9-9880H / 32GB / 1TB SSD NVMe PCIe / nVidia Quadro RTX 4000 / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 17,3” | Core i9 | 16GB | 1TB | nVidia | W10 Pro |
Opis
- wzmocniona wytrzymała obudowa spełniająca 12 wymagań wojskowych normy MIL-STD 810G
- najwyższa wydajność z procesorami Intel® Xeon® 9 generacji lub Intel® Core ™ 9 i9 z dziewięcioma rdzeniami
- certyfikacja WiFi-6, najszybszą sieć Wi-Fi w historii
- opcjonalny 400-nitowy wyświetlacz 4K UHD (3840 x 2160) 100% pokrycia gamy kolorów Adobe
- praca na baterii nawet do 16 godzin!
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i9 |
| Model procesora | Intel i9-9880H |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 32 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 2666MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 2 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 1 TB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 17,3" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 300 |
| Odwzorowanie barw | 72% |
| Kamera | kamera 720p |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | nVidia Quadro RTX 4000 8GB |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | - |
| Port USB-C | 1 |
| Port USB 3.x (typ A) | 3 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6, 802.11 ax, z modułem Bluetooth® 5 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | możliwość instalacji |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 17,2h |
| Pojemność baterii (Wh) | 53 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 6 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | czarny |
| Wymiary (cm) | 41,6 x 28,1 x 2,6-3,1 cm |
| Waga (kg) | 3,4 |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w serwisie producenta (door-to-door) |
| Inne cechy | ThinkShutter, fizyczna osłona, która zapewnia, że kamera jest włączona tylko wtedy, gdy chcesz, Dolby Atmos sound system |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0, Trackpoint, bateria 99Wh |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® certified, EPEAT® Silver, Norma odporności obudowy MIL-STD-810G |
| Pełna nazwa | Lenovo ThinkPad P73 20QR0031PB 17,3'' FHD / i9-9880H / 32GB / 1TB SSD NVMe PCIe / nVidia Quadro RTX 4000 / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










