Lenovo ThinkPad T15 G1 20S6003RPB 15,6 FHD / i7-10510U / 16GB / 512GB SSD NVMe PCIe/ Intel UHD / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 15,6” | i7-10510U | 16GB | 512GB | Intel UHD | W10 Pro |
Opis
Lenovo ThinkPad T15 to seria laptopów biznesowych przeznaczonych do pracy w biurze. 15 calowa matryca IPS FHD lub UHD 4K IPS Dolby Vision o jasności do 500 nitów. Komputer wyposażony jest w procesory Intel Comet Lake z rodziny i5 lub i7 w zależności od konfiguracji. Najwydajniejszym procesorem w jaki możemy wyposażyć tę jednostkę to Intel Core i7-10710U. W laptopie można zainstalować maksymalnie 48GB pamięci RAM DDR4-2666MHz. ThinkPad T15 wyposażony jest w opcjonalną kartę graficzną NVIDIA Geforce MX330. Przestrzeń dyskową zapewniają bardzo szybkie dyski SSD M.2 pracujące pod kontrolą kontrolera PCIe o maksymalnej pojemności 2TB. Waga jednostki to 1,75kg.- najnowsze procesory Intel'a 10 generacji
- szybkie WiFi 6 WLAN 802.11AX, opcjonalny modem LTE
- jasność matrycy do 500 nitów
- bogactwo złącz: 1x Thunderbolt 3, 2x USB 3.1 typu C Gen.1, 2x USB 3.1 typu A Gen.1, 1x HDMI 1.4, 1x Ethernet RJ-45, 1x czytnik SD, 1x audio jack 3,5 mm
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel i7-10510U |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 2666MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 1 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 48 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 250 |
| Odwzorowanie barw | zapytaj opiekuna handlowego |
| Kamera | kamera 720p |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 1 |
| Port USB-C | 1 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6, 802.11 ax, z modułem Bluetooth® 5 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | możliwość instalacji |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 15,3h |
| Pojemność baterii (Wh) | 57 Wh Litowo-polimerowa |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | czarny |
| Wymiary (cm) | 36,6 x 24,8 x 1,91 cm |
| Waga (kg) | 1,89 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | ThinkShutter, fizyczna osłona, która zapewnia, że kamera jest włączona tylko wtedy, gdy chcesz |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0, Trackpoint, bateria 57 Wh |
| Certyfikaty | ENERGY STAR 8.0® certified, EPEAT®, MIL-STD-810G military testing, RoHS-compliant |
| Pełna nazwa | Lenovo ThinkPad T15 G1 20S6003RPB 15,6 FHD / i7-10510U / 16GB / 512GB SSD NVMe PCIe/ Intel UHD / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










