Lenovo ThinkPad X1 Carbon G8 20U9004CPB 14,0 UHD / i7-10710U / 16GB / 512GB SSD PCIe / Intel UHD / LTE / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 14,0” | i7-10710U | 16GB | 512GB |
Intel UHD | LTE | W10 Pro |
Opis

Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8
to już 8 generacja najwyższej serii ThinkPadów stworzona dla wymagających i mobilnych użytkowników. Wysoka jakość obudowy i podzespołów sprawdzona w 12 testach standardu wojskowego i ponad 200 testach jakościowych. ThinkPad Carboon został zaprojektowany z myślą o kadrze menadżerskiej, jest to jednostka nietuzinkowa i odnaczająca się dość wyraźnie na tle pozostałych laptopów. Mimo kompaktowych rozmiarów ta niezwykle wydajna jednostka wyposażona została (w zależności od konfiguracji) w cztero- lub sześciordzeniowe procesory Intel Core Comet Lake (generacja 10). Opcjonalna 14 calowa matryca UHD HDR 400 IPS Dolby Vision o dużej jasności (500 nitów) idealnie odwzorowuje paletę barw – 90% pokrycia DCI-P3 i kontrast na poziomie 1500:1. Jednostka wyposażona jest w bardzo szybki dysk SSD działający na złączu M.2 (w oparciu o kontroler PCI-e). Akumulator z funkcją szybkiego ładowania ma tu pojemność 57Wh co pozwoli nam na maksymalnie 16h pracy.- Najnowsze procesory Intel'a 10 generacji
- Szybkie WiFi 6 WLAN 802.11AX, opcjonalny modem LTE
- Jasność matrycy do 500 nitów
- Profesjonalna karta graficzna nVidia Quadro P520

1. Przycisk zasilania, 2. USB-A 3.1 (Gen 1), 3. Gniazdo linki zabezpieczającej Kensington, 4. USB-C Thunderbolt™ 3 (zawsze aktywne), 5. USB-C Thunderbolt™ 3, 6. Rozszerzenie do sieci Ethernet/dokowania mechanicznego z boku, 7. USB-A 3.1 (Gen 1), 8. HDMI 1.4, 9. Gniazdo słuchawek i mikrofonu, 10. Gniazdo WWAN
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel i7-10710U |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | LPDDR3 2133MHz |
| Liczba banków pamięci | 0 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 16 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 14" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 500 |
| Odwzorowanie barw | 90% DCI-P3 |
| Kamera | kamera 720p |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | - |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6, 802.11 ax, z modułem Bluetooth® 5 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | tak - modem LTE |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 19,5h |
| Pojemność baterii (Wh) | 53 Wh Litowo-polimerowa |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | czarny |
| Wymiary (cm) | 32,3 x 21,7 x 1,49 cm |
| Waga (kg) | 1,09 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | Obudowa wykonana ze stopu magnezu, dołączony ThinkPad Ethernet Extension Adapter Gen 2, Zasilacz 65W USB-C Slim |
| Zastosowane technologie | ThinkShutter, TPM 2.0, Trackpoint, bateria 51 Wh |
| Certyfikaty | EPEAT Gold; ENERGY STAR 8.0; RoHS-compliant, MIL-STD-810G |
| Pełna nazwa | Lenovo ThinkPad X1 Carbon G8 20U9004CPB 14,0 UHD / i7-10710U / 16GB / 512GB SSD PCIe / Intel UHD / LTE / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










