Lenovo ThinkPad X390 20Q0000RPB 13,3 FHD / i7-8565U / 16GB / 512GB SSD / Intel UHD 620 / LTE / W10 Pro + Usługi za 75-300zł
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 13,3” MT |
Core i5 | 16GB | 512GB |
Intel | WWAN | W10 Pro |
towar niedostępny
Opis
- lekka i wytrzymała obudowa spełniająca 12 wymagań wojskowych normy MIL-STD 810G
- dobrej jakości matryca IPS z podświetleniem 300 nitów dla matrycy FHD i 400 nitów dla matrycy FHD Privacy Guard
- technologia Rapid Charge zapewnia naładowanie do 80% pojemności baterii w ciągu godziny
- długa praca na baterii - nawet do 17 godzin!
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel i7-8565U |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 2400MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 0 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 0 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 16 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 13,3" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | dotykowa \ IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 300 |
| Odwzorowanie barw | 72% |
| Kamera | kamera 720p |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel® UHD Graphics 620 |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | - |
| Port USB-C | 1 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi ® a/b/g/n/ac (2×2), z modułem Bluetooth® 5 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | tak - modem LTE |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie boczne |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 17,6h |
| Pojemność baterii (Wh) | 53 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 3 + 3 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | czarny |
| Wymiary (cm) | 31,2 x 21,72 x 1,69 cm |
| Waga (kg) | 1,29 |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w serwisie producenta (door-to-door) |
| Inne cechy | ThinkShutter, fizyczna osłona, która zapewnia, że kamera jest włączona tylko wtedy, gdy chcesz |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0, Trackpoint, bateria 48 Wh |
| Certyfikaty | MIL-STD-810G, EPEAT Silver; ENERGY STAR 7.0; RoHS-compliant |
| Pełna nazwa | Lenovo ThinkPad X390 20Q0000RPB 13,3 FHD / i7-8565U / 16GB / 512GB SSD / Intel UHD 620 / LTE / W10 Pro + Usługi za 75-300zł |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











