Lenovo V15 82C7000SPB 15,6 FHD / Ryzen5 3250U / 8GB / 256GB SSD / AMD Radeon Graphics / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 15,6” | R3-3250U | 8GB | 256GB | AMD | W10 Pro |
Opis

Lenovo V15
Ten 15-calowy laptop biznesowy to bezpośredni następca udanej serii Lenovo V330. Jednostki te cechuje niska cena oraz uniwersalność zastosowań. Dużą wydajność zapewniają w zależności od konfiguracji procesory dziesiątej generacji Intel Comet Lake 2020 lub procesory AMD Ryzen 3 oraz Ryzen 5 najnowszej generacji. W zależności od modelu Lenovo V15 może być wyposażony w matrycę o rozdzielczości HD (1366x768) wykonanej w technologii TN (220 nitów) lub matrycę FHD (1920x1080, również 220 nitów). Obydwie wymienione matryce są matowe. Pamięć RAM obsadzona jest jednym dostępnym dla użytkownika slocie SO-DIMM oraz w postaci jednego modułu pamięci wlutowanego w płyte główną. Maksymalnie omawianą jednostkę można rozbudować do 12GB 2666MHz. Magazyn dyskowy mogą zapewnić nam nawet dwa dyski: SSD PCIe NVMe M.2 2242 lub 2280 oraz opcjonalny dysk HDD formatu 2,5 cala. W omawianym laptopie w zależności od wybranego modelu akumulator ma pojemność 30 lub 35Wh i starcza na około 5,5 godziny pracy na baterii w przypadku słabszego akumulatora i około 6 godzin w postaci akumulatora 35Wh.- wydajne procesory
- uniwersalność zastosowań
- kąt rozwarcia matrycy 180 stopni
- opcjonalna grafika dedykowana - GeForce MX 330
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | AMD Ryzen 5 |
| Model procesora | AMD Ryzen 3 3250U |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 8 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 2400MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 1 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 0 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 12 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 256 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | TFT \ SVA |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 220 |
| Odwzorowanie barw | zapytaj opiekuna handlowego |
| Kamera | kamera 720p |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | AMD Radeon™ Graphics |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Porty USB 2.0 | 1 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Nie |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi ® a/b/g/n/ac (2×2), z modułem Bluetooth® 5 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez USB 3.0 |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 6h |
| Pojemność baterii (Wh) | 53 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | Litowo-polimerowa 35Wh |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | nie |
| Kolor obudowy | grafit |
| Wymiary (cm) | 36,22 x 25,15 x 1,99 cm |
| Waga (kg) | 1,85 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Home 64-bit |
| Gwarancja | 2 lata, naprawa w serwisie producenta (door-to-door) |
| Inne cechy | czytnik kart pamięci 4-in-1, Dolby Audio™, |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0, bateria 35 Wh |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® certified, EPEAT® Silver |
| Pełna nazwa | Lenovo V15 82C7000SPB 15,6 FHD / Ryzen5 3250U / 8GB / 256GB SSD / AMD Radeon Graphics / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










