Lenovo V17 IIL 82GX0089PB 17,3 FHD / i3-1005G1 / 8GB / 256GB SSD NVMe / Intel UHD / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 17,3” | i3-1005G1 | 8GB | 256GB | Intel UHD | W10 Pro |
Opis
Lenovo V17 IIL
Ten 17,3-calowy laptop biznesowy to bezpośredni następca udanej serii Lenovo V340. Jednostki te cechuje niska cena oraz uniwersalność zastosowań. Dużą wydajność zapewniają w zależności od konfiguracji procesory dziesiątej generacji Intel Comet Lake 2020 lub procesory AMD Ryzen 3 oraz Ryzen 5 najnowszej generacji. W zależności od modelu Lenovo V17 może być wyposażony w jedną z dwóch dostępnych matryc. może to być odpowiednio ekran o rozdzielczości HD+ (1600x900) wykonany w technologii TN (250 nitów) lub ekrano rozdzielczości FHD (1920x1080), wykonany w technologii WVA o jasności podświetlenia, aż 300 nitów. Obydwie wymienione matryce są matowe jak przystało na standard biznesowy. Pamięć RAM obsadzona jest jednym dostępnym dla użytkownika slocie SO-DIMM oraz w postaci jednego modułu pamięci wlutowanego w płyte główną. Maksymalnie omawianą jednostkę można rozbudować do 12GB 2666MHz. Magazyn dyskowy mogą zapewnić nam nawet dwa dyski: SSD PCIe NVMe M.2 2242 lub 2280 oraz opcjonalny dysk HDD formatu 2,5 cala. Akumulator ma pojemność 42 lub 56Wh i starcza na około 7,4 godziny pracy na baterii w przypadku słabszego akumulatora i około 9,6 godziny w przypadku akumulatora 56Wh.- wydajne procesory
- duża powierzchnia matrycy i mocne podświetlenie
- kąt rozwarcia matrycy 180 stopni
- opcjonalna grafika dedykowana - GeForce MX 330
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i3 |
| Model procesora | Intel i3-1005G1 |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 8 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 2666MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 1 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 0 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 12 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 256 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 17,3" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 300 |
| Odwzorowanie barw | zapytaj opiekuna handlowego |
| Kamera | kamera 720p |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Porty USB 2.0 | 1 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Nie |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6, 802.11 ax, z modułem Bluetooth® 5 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez USB 3.0 |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 7,4h |
| Pojemność baterii (Wh) | 42 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | Litowo-polimerowa 42Wh |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | nie |
| Kolor obudowy | szary |
| Wymiary (cm) | 40,2 x 28,13 x 1,99 cm |
| Waga (kg) | 2,2 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 2 lata, naprawa w serwisie producenta (door-to-door) |
| Inne cechy | czytnik kart pamięci 4-in-1, Dolby Audio™, |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0 |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® certified, EPEAT® Silver |
| Pełna nazwa | Lenovo V17 IIL 82GX0089PB 17,3 FHD / i3-1005G1 / 8GB / 256GB SSD NVMe / Intel UHD / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










