Manhattan Uchwyt ścienny do TV 17-32cali LED/LCD 9kg obrotowy gazowy
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Ciesz się łatwym przesuwaniem wyświetlacza i większą przestrzenią roboczą na pulpicie
Uniwersalny uchwyt na monitor Manhattan Gas Spring oferuje jednoprzegubowe ramię ze sprężyną gazową, które bezpiecznie trzyma jeden telewizor lub monitor o przekątnej od 17" do 32". Sprężyna gazowa tego uchwytu ułatwia przesuwanie wyświetlacza do bardziej wygodnego kąta oglądania przy najlżejszym dotknięciu. Zaprojektowany, aby przywrócić bardzo potrzebną przestrzeń biurkową i zmaksymalizować produktywność, uniwersalny uchwyt na monitor Manhattan Gas Spring zapewnia większą elastyczność, zasięg i ogólną przyjemność z wykonywania dowolnego zadania.
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | 521 x 114 x 280 mm |
| Przeznaczenie | Monitory, Telewizory |
| Regulacja w pionie | 35 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Regulacja w poziomie | 90 ° |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | 461610 |
| EAN | 0766623461610 |
| Obrót | 180 ° |
| Standard VESA | 100 x 100, 75 x 75 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Obciążenie (maks.) | 9 kg |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj | Ścienny |
| Pełna nazwa | Manhattan Uchwyt ścienny do TV 17-32cali LED/LCD 9kg obrotowy gazowy |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










