Microsoft ARC Touch Mouse BT ELG-00006
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny

Opis
Towarzysz podróży dla komputera z Windows 10
Smukła, lekka i poręczna mysz Microsoft Arc Mouse idealnie pasuje do dłoni i łatwo mieści się w torbie po złożeniu na płasko. Następna generacja bestselerowej myszy Arc Touch Bluetooth Mouse, mysz Microsoft Arc Mouse, charakteryzuje się licznymi udoskonaleniami, w tym możliwością przewijania tak w pionie, jak i w poziomie. Podłączana przez Bluetooth.
Kompaktowa, lekka i gotowa do podróży
Ultrakompaktową i lekką mysz Microsoft Arc Mouse można zabrać ze sobą wszędzie — nie jest ciężka ani nie ma wymiarów tradycyjnej myszy. Wystarczy złożyć ją na płasko, by zmieściła się w kieszeni lub torbie.
Specyfikacja techniczna
| Przeznaczenie | Biuro • Notebook |
| Liczba rolek | 1 |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Pozostałe parametry | - Czas pracy baterii: Do 6 miesięcy- Zasięg łączności bezprzewodowej: 10 metrów na przestrzeni otwartej i 5 metrów w warunkach biurowych.- Zgodność: Microsoft Windows 10 / 8.1 / 8, Wymagana obsługa Bluetooth 4.0 |
| Profil | Uniwersalny |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Wymiary | 13.1 x 5.5 x 1.4 cm |
| Waga | 82 g |
| Pełna nazwa | Microsoft ARC Touch Mouse BT ELG-00006 |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










