QNAP Serwer NAS TS-133 1 bay ARM 4C 1.8 GHz 2GB RAM 1 x GbE
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
TS-133
Zbuduj osobistą chmurę prywatną i domowe centrum multimedialne z wbudowaną jednostką NPU, aby usprawnić rozpoznawanie twarzy w oparciu o sztuczną inteligencję.
Zużycie energii: zobacz
Specyfikacja techniczna
| Obudowa | Desktop |
| Wentylator | 5 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Pozostałe parametry dysku | 8-bay (and more): JBOD, Single, RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 6-bay: JBOD, Single, RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50 4-bay: JBOD, Single, RAID 0, 1, 5, 6, 10 2-bay: JBOD, Single, RAID 0, 1 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Wbudowana pamięć Flash | 4 GB |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN, 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | TS-133 |
| EAN | 4711103080603 |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Procesor | ARM 4-core Cortex-A55 1.8GHz processor |
| Maks. wielkość pamięci | 2 GB |
| RAID | Tak |
| Maks. liczba dysków | 1 |
| Wbudowana pamięć RAM | 2 GB |
| Pełna nazwa | QNAP Serwer NAS TS-133 1 bay ARM 4C 1.8 GHz 2GB RAM 1 x GbE |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










