QNAP Serwer NAS TS-432PXU-RP-2G 1U 2GB UDIMM DDR4 4x0HDD
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
TS-432PXU-RP
Czterordzeniowy 1,7GHz NAS w obudowie typu RACK z dwoma portami 10GbE SFP+ i 2,5GbE i nadmiarowym zasilaczem dla środowisk IT w małych i średnich firmach
Specyfikacja techniczna
| Obudowa | Rack 1U |
| Wentylator | 4 cm |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Poziomy RAID | JBOD, 60 (6+0), 50 (5+0), 6, 5, 1, 10 (1+0) |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Wbudowana pamięć Flash | 512 MB |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 2.0 x 2 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 1 |
| Wymiary | 44 × 439 × 499 mm |
| Waga | 8.12 kg |
| Pozostałe parametry | Port USB 3.2 Gen 1 x 4 Port 2,5 Gigabit sieci Ethernet (2,5G/1G/100M) x 2 Port 10 Gigabit sieci Ethernet 2 x 10GbE SFP+ |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | TS-432PXU-RP-2G |
| EAN | 4713213518168 |
| Pełna nazwa | QNAP Serwer NAS TS-432PXU-RP-2G 1U 2GB UDIMM DDR4 4x0HDD |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










