QNAP Serwer NAS TS-464eU-8G 4x0HDD 1U Intel Celeron N5105/N5095 8G
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
TS-464eU
Montowany w stelażu 1U serwer 2,5GbE NAS w płytkiej obudowie, z możliwością instalacji gniazd na dyski SSD M.2 NVMe zwiększających wydajność. Model TS-464eU jest wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel Celeron N5095 (o taktowaniu zwiększanym do 2,9 GHz). Płytka obudowa zapewnia oszczędność miejsca, ułatwiając montaż w małych szafkach na media lub w miejscach z dużą ilością okablowania. Dzięki możliwości rozbudowy przestrzeni dyskowej i bogatym w funkcje aplikacjom model TS-464eU zapewnia większe możliwości niż modele poprzedniej generacji.
Łączność 2,5GbE
Ustawiając trunking portów z dwoma wbudowanymi portami 2,5GbE, można uzyskać prędkość transferu do 5 Gb/s.
Wyjście HDMI
Obsługa odtwarzania multimediów 4K i transkodowania w czasie rzeczywistym.
Aplikacja NVMe SSD
Dwa gniazda dysków SSD M.2 PCIe NVMe z obsługą technologii automatycznego poziomowania Qtier i buforowania dysków SSD.
Interfejs USB
Dwa porty USB 3.2 Gen 2 10 Gb/s zapewniające szybsze przesyłanie danych.
Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych
Ochrona komputerów PC/Mac, maszyn wirtualnych, kontenerów oprogramowania, danych w chmurze i usług SaaS.
Aplikacje w chmurze hybrydowej
Bramy pamięci masowej w chmurze umożliwiają zastosowania w chmurze hybrydowej, dodatkowo umożliwiając rezerwację pamięci podręcznej na serwerze NAS.
Specyfikacja techniczna
| Obudowa | Rack 1U |
| Wentylator | 4 cm |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Poziomy RAID | JBOD, 6, 10 (1+0), 5, 1 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Wbudowana pamięć Flash | 4 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x M.2 |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN, 1 x HDMI, 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.1 |
| Wymiary | 43.3 × 482.6 × 321.33 mm |
| Waga | 4.35 kg |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | TS-464eU-8G |
| EAN | 4711103082034 |
| Pełna nazwa | QNAP Serwer NAS TS-464eU-8G 4x0HDD 1U Intel Celeron N5105/N5095 8G |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










