QNAP Serwer NAS TS-673A-8G 8GB RAM AMD Ryzen V1500B 2.2GHz
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Wyposażony w czterordzeniowy procesor AMD Ryzen z serii V1000 V1500B, który zapewnia doskonałą wydajność systemu z maksymalnie czterordzeniowym / 8 wątkami i Turbo Core do 2,2 GHz. Model TS-673A jest wyposażony w dwa porty 2,5GbE RJ45 i dwa gniazda PCIe Gen 3, które umożliwiają elastyczne wdrażanie sieci 5GbE / 10GbE. Dwa gniazda M.2 NVMe SSD dla technologii Qtier i pamięci podręcznej SSD umożliwiają stałą optymalizację pamięci masowej. TS-673A obsługuje QTS i QuTS hero, umożliwiając użytkownikom elastyczne przełączanie systemu operacyjnego w zależności od ich wymagań.
Zużycie energii: zobacz
Specyfikacja techniczna
| Obudowa | Tower |
| Wentylator | 6 cm, 9.2 cm |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Wbudowana pamięć Flash | 5 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 4 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C), 2 x RJ-45 LAN, 3 x USB 3.1 |
| Wymiary | 188.2 × 264.3 × 280.8 mm |
| Waga | 5.78 kg |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | TS-673A-8G |
| EAN | 4713213518830 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000/2500 Mbit/s |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Procesor | AMD Ryzen Embedded V1500B quad-core 2.2 GHz |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Maks. liczba dysków | 6 |
| Wbudowana pamięć RAM | 8 GB |
| Pełna nazwa | QNAP Serwer NAS TS-673A-8G 8GB RAM AMD Ryzen V1500B 2.2GHz |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










