QNAP Serwer NAS TS-h973AX-32G AMD Ryzen V1500B 32GB SO-DiMMDDR4
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Serwer NAS QNAP TS-h973AX-32G
Możliwość zwiększenia wydajności biznesowej za pomocą czterordzeniowego, 9-wnękowego serwera NAS z systemem QuTS hero, który obsługuje dysk SSD U.2 NVMe i łączność 10GbE/2,5GbE.
Wyposażony w czterordzeniowy procesor AMD Ryzen V1000 serii V1500B i łączność 10GbE/2,5GbE, ten 9-wnękowy model TS-h973AX łączy w sobie hybrydową pamięć masową o dużej pojemności z kompaktową powierzchnią fizyczną. Dzięki pięciu 3,5-calowym wnękom na dyski SATA 6 Gb/s, dwóm 2,5-calowym gniazdom na dyski SSD U.2 NVMe (gniazda 1 i 2 obsługują zarówno dyski SSD NVMe U.2, jak i SATA) oraz dwóm 2,5-calowym gniazdom na dyski SSD SATA 6 Gb/s, model TS-h973AX może przy użyciu funkcji buforowania dysków SSD usprawnić zastosowania wymagające wysokich IOPS. Dzięki systemowi operacyjnemu QuTS hero opartemu na systemie plików ZFS, model TS-h973AX zapewnia integralność danych i obsługuje liniową deduplikację danych i kompresję danych na poziomie bloków, niemal nieograniczone migawki i funkcję SnapSync w czasie rzeczywistym, spełniając potrzeby krytyczne dla działania serwerów plików, serwerów wirtualizacji, zespołowej edycji wideo oraz wydajnego tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwanie danych przy zapewnieniu wydajności klasy korporacyjnej, niezawodności pracy i niższych kosztów ogólnych.
Zużycie energii: zobacz
Specyfikacja techniczna
| Obudowa | Tower |
| Wentylator | 14 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Wbudowana pamięć Flash | 5 GB |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 2 |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.1, 1 x USB (Type C) |
| Wymiary | 182,65 × 224,6 × 224,1 mm |
| Waga | 3.52 kg |
| Pozostałe parametry | Pobór mocy w trybie pracy: 55,41 W Poziom dźwięku: 22,9 db(A) |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | TS-h973AX-32G |
| EAN | 4713213518663 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000/2500 Mbit/s, 1 x 10Gbit/s SFP+ |
| Obsługa hot-swap dysków | Nie |
| Procesor | AMD Ryzen V1500B |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| RAID | Nie |
| Maks. liczba dysków | 9 |
| Wbudowana pamięć RAM | 32 GB |
| Typ dysku | SSD |
| Pełna nazwa | QNAP Serwer NAS TS-h973AX-32G AMD Ryzen V1500B 32GB SO-DiMMDDR4 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










