QNAP Serwer NAS TVS-AIh1688ATX-U7-32G 16-bay QuTS hero
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Następnej generacji TVS-AIh1688ATX AI Serwer NAS został zaprojektowany z myślą o rozpoznawaniu obrazów opartym na AI oraz zadaniach biznesowych. Napędzany wydajnym procesorem Intel Core Ultra z zintegrowanymi jednostkami obliczeniowymi, graficznymi i neuronowymi, zapewnia stabilną wydajność, jednocześnie odciążając CPU od zadań wnioskowania AI. To zmniejsza zużycie energii, poprawia efektywność i przyspiesza inteligentną analizę obrazów. Dzięki połączeniu solidnej mocy obliczeniowej, dużej pojemności Pamięć masowa i elastycznej rozbudowie I/O, TVS-AIh1688ATX umożliwia firmom wdrożenie niezawodnego rozwiązania Pamięć masowa przy zachowaniu kontroli nad budżetem.
Do 36 TOPS wydajności AI
Zintegrowane CPU, GPU i NPU przyspieszają aplikacje AI do rozpoznawania obrazów, umożliwiając szybsze rozpoznawanie twarzy i obiektów.
12+4 hybrydowa Pamięć masowa
Wyposażony w 12 zatok SATA Dysk twardy oraz 4 gniazda U.2 NVMe / SATA SSD, zapewnia równowagę między dużą pojemnością a wysoką wydajnością.
Standard 2.5/10GbE, możliwość rozbudowy do 100GbE
Rozszerz przez karty PCIe do 25/100GbE, idealne dla Wirtualizacja, intensywnego dostępu do plików, transferu multimediów oraz szybkiego backupu/przywracania.
Wbudowana grafika Intel Arc
Zapewnia doskonałą wydajność przetwarzania grafiki i obliczeń, przyspieszając wnioskowanie AI, transkodowanie multimediów oraz efektywność wielozadaniowości.
Skalowalność do poziomu petabajtów
Podłącz wiele QNAP JBODs, aby elastycznie skalować wraz z rozwojem firmy i przechowywać ogromne zbiory danych lub kopie zapasowe.
Specyfikacja techniczna
| Obudowa | Desktop |
| Wentylator | 9.7 cm, 8 cm |
| Liczba wentylatorów | 5 |
| Poziomy RAID | JBOD, 60 (6+0), 50 (5+0), 6, 5, 10 (1+0), 1 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Pozostałe parametry dysku | 12 x 3,5-calowe SATA 6Gb/s, 3Gb/s + 4 x 2,5-calowe U.2 NVMe Gen 4 x2 gniazda |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Wbudowana pamięć Flash | 5 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16, 2 x PCIe 4.0 x 4 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 4 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 2, 2 x USB 4, 4 x RJ-45 LAN, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2, 1 x HDMI |
| Wymiary | 294.3 × 369.89 × 319.8 mm |
| Waga | 13.8 kg |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Kod dostawcy | TVS-AIh1688ATX-U7-32G |
| EAN | 4711103089811 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000/2500 Mbit/s, 2 x 10Gbit/s 10GBase-T |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Procesor | Intel Core Ultra 7, 20 (8P+12E) rdzeni, 20 wątków, do 5,3 GHz |
| Maks. wielkość pamięci | 192 GB |
| RAID | Tak |
| Maks. liczba dysków | 12 |
| Wbudowana pamięć RAM | 32 GB |
| Typ dysku | SSD, HDD |
| Pełna nazwa | QNAP Serwer NAS TVS-AIh1688ATX-U7-32G 16-bay QuTS hero |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










