QNAP Serwer NAS TVS-h1688X-W1250-32G Intel Xeon W-1250 32GB
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
TVS-h1688X
Serwer NAS z procesorem Intel Xeon W desktop i systemem QuTS hero jest idealny do obsługi wysokiej szybkości we współpracy przy multimediach poprzez zastosowanie Thunderbolt 3 i 10GbE.
Wydajne urządzenie TVS-h1688X jest wyposażone w zaawansowany procesor Intel Xeon W i umożliwia instalację dwóch kart rozszerzeń QNAP QXP-T32P Thunderbolt 3 PCIe (sprzedawanych osobno) w celu uzyskania czterech portów Thunderbolt 3, dzięki czemu jest to idealne rozwiązanie dla użytkowników Mac i Windows z Thunderbolt, umożliwiając im szybką współpracę przy multimediach. Wbudowana łączność 10GbE i 2,5GbE obsługuje Trunking portów i przełączanie awaryjne, aby zapewniać jeszcze większą przepustowość i wydajność przy wymagających tego zastosowaniach biznesowych. Urządzenie TVS-h1688X, korzystające z systemu operacyjnego QuTS hero opartego na systemie plików ZFS, obsługuje liniową deduplikację danych na poziomie bloków i kompresję, niemal nieograniczoną liczbę migawek, SnapSync w czasie rzeczywistym oraz technologie pamięci podręcznej odczytu/zapisu, pomagając firmom osiągnąć niezawodną wydajność na poziomie usług, od kreatywnych przepływów pracy po zastosowanie związane z serwerem plików, serwerem wirtualizacji i wydajnym tworzeniem kopii zapasowych plików i przywracaniem danych.
Zużycie energii: zobacz
Specyfikacja techniczna
| Obudowa | Tower |
| Wentylator | 9.5 cm, 8 cm |
| Liczba wentylatorów | 5 |
| Poziomy RAID | 5, 50 (5+0), 10 (1+0), 6, 1, 60 (6+0) |
| Protokoły sieciowe | Port 2,5 Gigabit Ethernet (2,5G/1G/100M) 4 (także obsługa 10M) Port 5 Gigabit Ethernet (5G/2,5G/1G/100M) Opcjonalne przez kartę Port 10 Gigabit sieci Ethernet 2 x 10GBASE-T (10G/1G) Port 25 Gigabit sieci Ethernet Opcjonalne przez kartę |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Pozostałe parametry dysku | Single, RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60, Triple Mirror, Triple Parity |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Wbudowana pamięć Flash | 5 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 8, 2 x PCIe 3.0 x 4 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 4 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 2 |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.1, 2 x USB (Type C), 1 x HDMI |
| Wymiary | 303,84 × 369,89 × 319,8 mm |
| Waga | 13.41 kg |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | TVS-h1688X-W1250-32G |
| EAN | 4713213518403 |
| Wbudowana pamięć RAM | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Interfejs sieciowy | 4 x 10/100/1000/2500 Mbit/s, 2 x 10Gbit/s 10GBase-T |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Procesor | Intel Xeon W-1250 6-core/12-thread processor, up to 4.7 GHz |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| RAID | Tak |
| Maks. liczba dysków | 12 |
| Pełna nazwa | QNAP Serwer NAS TVS-h1688X-W1250-32G Intel Xeon W-1250 32GB |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










