QNAP Serwer NAS TVS-h874-i5-32G 8x0HDD Intel core i5-12400 32GB
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
TVS-h874
Wysoce niezawodna pamięć masowa oparta na systemie ZFS z możliwością rozbudowy PCIe Gen 4 na potrzeby łączności 10/25GbE, buforowaniem M.2 NVMe SSD i procesorami wielowątkowe dla aplikacji wirtualizacyjnych.
Model TVS-h874 SMB NAS, wyposażony w szesnastordzeniowy procesor Intel Core i5, który obsługuje system operacyjny QuTS hero oparty na ZFS, dzięki czemu zapewnia integralność danych i obsługuje deduplikację oraz kompresję danych na poziomie bloków, niemal nieograniczone migawki, SnapSync w czasie rzeczywistym oraz optymalizację dysków SSD. Niezależnie od tego, czy chodzi o serwery plików o znaczeniu krytycznym, serwery wirtualizacji, wykonywaną zespołowo edycję wideo, czy też o zastosowania w zakresie wydajnego tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych, TVS-h874 zapewnia idealne rozwiązanie NAS. Wysokowydajny model TVS-h874 zapewnia możliwości rozbudowy PCIe Gen 4 (nawet dwukrotnie większa prędkość transmisji niż w przypadku Gen 3), buforowanie M.2 NVMe SSD oraz łączność 2,5GbE/10GbE dla szybkich środowisk sieci wirtualizacji.
M.2 PCIe Gen 4
Możliwość włączenia buforowania NVMe SSD lub zaawansowanego rozpoznawania obrazów w oparciu o sztuczną inteligencję, z wykorzystaniem Edge TPU.
Łączność 2,5GbE/10GbE
Porty 2,5GbE doskonale sprawdzają się w zastosowaniach wymagających dużej przepustowości (m.in. takich jak masowy transfer plików, szybkie tworzenie kopii zapasowych/odtwarzanie, strumieniowe przesyłanie multimediów i wirtualizacja).
Elastyczna rozbudowa PCIe Gen4
Gniazda PCIe umożliwiają instalację adapterów 2,5/5/10/25GbE, kart QM2 lub podstawowych kart graficznych w celu zwiększenia wydajności aplikacji.
Maszyny wirtualne i kontenery
Hostowanie wielu maszyn wirtualnych i kontenerów poprzez zoptymalizowane wykorzystanie zasobów.
HDMI z rozdzielczością Full HD
Bezpośrednie wyświetlanie kreatywnych projektów na monitorze HDMI. Korzystaj z płynnego odtwarzania multimediów w rozdzielczości full HD i transkodowania w czasie rzeczywistym.
Szybsze rozpoznawanie obrazów dzięki przyspieszeniu w oparciu o sztuczną inteligencję
Wbudowany Intel OpenVINO i Intel UHD Graphics pomagają zwiększyć rozpoznawanie obrazów w oparciu o sztuczną inteligencję i odciążyć procesor.
Specyfikacja techniczna
| Obudowa | Tower |
| Wentylator | 6 cm, 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Poziomy RAID | 60 (6+0), 5, 50 (5+0), 6, 10 (1+0), 1 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Pozostałe parametry dysku | Wnęka dysków: 8 dysków 3,5-calowych SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s Kompatybilność dysków: 3,5-calowe dyski twarde SATA 2,5-calowe dyski twarde SATA 2,5-calowe dyski SSD SATA |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Wbudowana pamięć Flash | 5 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 4, 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 2 |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 2 x USB 3.1, 2 x RJ-45 LAN, 1 x USB (Type C) |
| Wymiary | 188,2 x 329,3 x 280,8 mm |
| Waga | 7.3 kg |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | TVS-h874-i5-32G |
| EAN | 4711103082362 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000/2500 Mbit/s |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Procesor | 6-rdzeniowy/12-wątkowy procesor Intel Core i5-12400 o taktowaniu zwiększanym do 4,4 GHz Architektura procesora: 64-bitowy x86 |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| RAID | Tak |
| Maks. liczba dysków | 8 |
| Wbudowana pamięć RAM | 32 GB |
| Typ dysku | SSD, HDD |
| Pełna nazwa | QNAP Serwer NAS TVS-h874-i5-32G 8x0HDD Intel core i5-12400 32GB |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










