QNAP Serwer TS-253E-8G 2-bay desktop NAS Intel Celeron J6412 2GHz
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Model TS-253E jest wyposażony w złącza 2,5 GbE, 8 GB pamięci RAM i gniazda M.2 do buforowania SSD NVMe, co zapewnia wysoką wydajność w zastosowaniach takich jak systemy monitoringu, maszyny wirtualne, serwery plików lub serwery kopii zapasowych. Dwa wyjścia HDMI zapewniają również bezpośrednie odtwarzanie multimediów i solidny monitoring. Firma QNAP zapewnia długoterminową dostępność i wsparcie dla modelu TS-253E, przez co jest to doskonały wybór dla firm, które wymagają stosowania dopasowanych modeli NAS w wielu lokalizacjach.
Dwa porty 2,5GbE
2,5-krotnie większa prędkość sieci dzięki istniejącym kablom CAT5e; obsługuje trunking portów zapewniając przepustowość do 5 Gb/s.
Dwa złącza M.2 2280 PCIe
Możesz uzyskać większą wydajność NAS, instalując dyski SSD M.2 2280 NVMe PCIe (sprzedawane osobno) lub moduły Edge TPU.
Pamięć RAM o pojemności 8 GB na płycie
Wydajność systemu i wielozadaniowość wspomaga 8 GB pamięci RAM.
Model długoterminowy
Model TS-253E będzie dostępny i wspierany przez QNAP przez wydłużony okres do roku 2029.
Dwa wyjścia HDMI
Wyświetlanie dwuekranowe można wykorzystać do stworzenia systemu monitoringu lub odtwarzania wideo w wysokiej rozdzielczości 4K.
Specyfikacja techniczna
| Obudowa | Tower |
| Wentylator | 7 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Poziomy RAID | 6, 1, 10 (1+0), 5, 50 (5+0), 60 (6+0), JBOD |
| Protokoły sieciowe | IPv4, IPv6 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Wbudowana pamięć Flash | 4 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x M.2 |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0, 2 x HDMI, 2 x USB 3.1 |
| Wymiary | 168.5 × 102 × 225 mm |
| Waga | 1.28 kg |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | TS-253E-8G |
| EAN | 4711103082171 |
| RAID | Tak |
| Maks. liczba dysków | 2 |
| Wbudowana pamięć RAM | 8 GB |
| Typ dysku | HDD, SSD |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000/2500 Mbit/s |
| Procesor | 4-rdzeniowy/4-wątkowy procesor Intel Celeron J6412 o taktowaniu zwiększanym do 2,6 GHz |
| Maks. wielkość pamięci | 8 GB |
| Pełna nazwa | QNAP Serwer TS-253E-8G 2-bay desktop NAS Intel Celeron J6412 2GHz |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










