QNAP Serwer TS-432X-4G 4X3.5HDDBAY AL524 4G 10GbE
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Dzięki modelowi TS-432X możesz wykorzystać pełen potencjał 4-zatokowego NAS i prędkość 10GbE! To wielofunkcyjne rozwiązanie pamięci masowej oferuje bezpieczne tworzenie kopii zapasowych, szybką transmisję, obsługę aplikacji kontenerowych i wiele innych funkcji. Ekonomiczny, a jednocześnie wydajny model TS-432X usprawnia przepływ pracy bez przekraczania budżetu.
Czterordzeniowy na potrzeby wielu zadań
Czterordzeniowy procesor 2,0 GHz i 4 GB pamięci RAM innej niż ECC (z możliwością rozbudowy do 16 GB, z obsługą pamięci RAM ECC)
Szybkie 10GbE SFP+
Jednoportowa łączność 10GbE zwiększa prędkość transferu na potrzeby intensywnych transmisji danych i skraca czas tworzenia kopii zapasowych.
2,5GbE to nowy standard!
Skorzystaj z trybu wielokanałowego SMB lub funkcji Trunkingu portów z wbudowanymi podwójnymi portami 2,5GbE, aby zwiększyć przepustowość i szybkość dostępu.
Możliwość rozbudowy PCIe Gen 3
Zainstaluj kartę rozszerzeń PCIe, aby dodać do serwera NAS funkcję łączności 2,5/5/10GbE lub gniazda M.2 SSD w celu zwiększenia potencjału we/wy.
Szybszy transfer danych przez USB i tworzenie kopii zapasowych
Dwa porty USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s) z obsługą szybkiego kopiowania umożliwiają szybsze tworzenie kopii zapasowych na/z urządzeń USB.
Scentralizowana ochrona za pomocą kopii zapasowych i migawek
Łatwe tworzenie kopii zapasowych różnych typów danych i punktów końcowych oraz regularne tworzenie migawek w celu zapobiegania zagrożeniom ze strony oprogramowania ransomware.
Specyfikacja techniczna
| Obudowa | Tower |
| Wentylator | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Poziomy RAID | 10 (1+0), 1, 6, 5 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Pozostałe parametry dysku | Wnęka dysków 4 dyski 3,5-calowe SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s Kompatybilność dysków 3,5-calowe zatoki: 3,5-calowe dyski twarde SATA 2,5-calowe dyski twarde SATA 2,5-calowe dyski SSD SATA |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Wbudowana pamięć Flash | 512 MB |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 4 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 1 |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0, 3 x RJ-45 LAN |
| Wymiary | 226.5 × 170 × 165 m |
| Waga | 1.99 kg |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | TS-432X-4G |
| EAN | 4711103085202 |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| RAID | Tak |
| Maks. liczba dysków | 4 |
| Wbudowana pamięć RAM | 4 GB |
| Typ dysku | SSD, HDD |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000/2500 Mbit/s, 1 x 10Gbit/s SFP+ |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Procesor | AnnapurnaLabs, firma Amazon, Alpine AL524, 4-rdzeniowy, 2,0GHz |
| Pełna nazwa | QNAP Serwer TS-432X-4G 4X3.5HDDBAY AL524 4G 10GbE |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










