QNAP Serwer TS-462-2G 4-bay NAS Intel Celeron N4505 2C 2.0GHz
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Szybka i pojemna pamięć masowa w chmurze prywatnej z szeregiem aplikacji do zarządzania multimediami i plikami sprawia, że TS-462 jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników prywatnych, którzy chcą zmaksymalizować swój cyfrowy styl życia. Dostęp do plików, danych i multimediów zapisanych na TS-462 można uzyskać ze wszystkich podłączonych urządzeń, w tym telefonów, komputerów i inteligentnych telewizorów. Standardowe wyposażenie obejmuje port 2,5GbE i port HDMI 2.0, które pozwalają korzystać ze strumieniowego przesyłania multimediów bez opóźnień w całym domu i oglądać je bezpośrednio na ekranie telewizora. Model TS-462 może być dostosowany do przyszłych potrzeb, zapewniając dwa gniazda M.2 PCIe zgodne z technologią Qtier do automatycznego poziomowania pamięci masowej i można go łatwo rozbudować w celu zaspokojenia rosnących potrzeb w zakresie danych. Urządzenie TS-462 obsługuje również Edge TPU, umożliwiając łatwą organizację zdjęć na podstawie rozpoznawanych za pomocą aplikacji QuMagie twarzy i obiektów.
Specyfikacja techniczna
| Obudowa | Tower |
| Wentylator | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Poziomy RAID | 6, 60 (6+0), 10 (1+0), 5, 50 (5+0), 1, JBOD |
| Protokoły sieciowe | IPv4, IPv6 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Wbudowana pamięć Flash | 4 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 2, 2 x M.2 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0, 1 x HDMI, 2 x USB 3.1 |
| Wymiary | 168 × 170 × 226 mm |
| Waga | 2.26 kg |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | TS-462-2G |
| EAN | 4711103081198 |
| Wbudowana pamięć RAM | 2 GB |
| Typ dysku | SSD, HDD |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000/2500 Mbit/s |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Procesor | 2-rdzeniowy/2-wątkowy procesor Intel Celeron N4505 o taktowaniu zwiększanym do 2,9 GHz |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| RAID | Tak |
| Maks. liczba dysków | 4 |
| Pełna nazwa | QNAP Serwer TS-462-2G 4-bay NAS Intel Celeron N4505 2C 2.0GHz |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










