QNAP Serwer TS-632X-4G AL524 4CORE 6 x 3.5-inch bay 10GbE
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Odblokuj potencjał 6-zatokowej pojemności pamięci masowej i wykorzystaj prędkość 10 GbE dzięki TS-632X! To wszechstronne rozwiązanie pamięci masowej oferuje bezpieczne tworzenie kopii zapasowych, szybką transmisję, obsługę aplikacji kontenerowych i wiele więcej. Ekonomiczny, a jednocześnie wydajny, TS-632X usprawnia wydajność przepływu pracy bez przekraczania budżetu.
Specyfikacja techniczna
| Obudowa | Tower |
| Wentylator | 9 cm |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Poziomy RAID | 10 (1+0), 5, 50 (5+0), 6, 60 (6+0), 1 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Wbudowana pamięć Flash | 512 MB |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 4 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 1 |
| Gniazda we/wy | 4 x RJ-45 LAN, 2 x USB 3.0 |
| Wymiary | 226.5 × 235 × 165 mm |
| Waga | 2.5 kg |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | TS-632X-4G |
| EAN | 4711103085196 |
| Procesor | AnnapurnaLabs, an Amazon company Alpine AL524, 4-core, 2.0GHz |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| RAID | Tak |
| Wbudowana pamięć RAM | 4 GB |
| Typ dysku | HDD, SSD |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000/2500 Mbit/s, 2 x 10Gbit/s SFP+ |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Pełna nazwa | QNAP Serwer TS-632X-4G AL524 4CORE 6 x 3.5-inch bay 10GbE |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










